Швейцарія спростить працевлаштування для українських біженців
Підготувати проєкт консультацій з цього питання вже доручено Міністерству юстиції та поліції. >>
Раїса Малишева працювала в Італії офіційно.
66-річна українка Раїса Малишева померла від коронавірусу Covid-19 в Італії у п’ятницю. Кілька днів тому її госпіталізували та підтвердили, що вона заражена коронавірусом.
Про смерть Раїси Малишевої повідомила її племінниця Ольга Батюк.
«Моя ріднесенька тьотя Раїчка....Тебе не стало, опустошилася надія, згасла свічечка.... А ми так вірили! Вибач, що у цьому страшному світі ти світила завжди світлом і добром на відміну від інших! Вибач, що не змогли помогти нічим... Вибач, що залишилася сама у такий страшний час... Вибач за все! Спочивай з миром! Не вірю.... Серце щемить від болю! Для мене ти залишишся незабутньою та неповторною на завжди! Спи спокійно дорогесенька... Мої щирі співчуття Люді доці, Сашкові онуку, рідним та близьким!», - написала Ольга Батюк.
Співчуття родичам померлої в Італії українки висловило Міністерство закордонних справ України в соцмережах в ніч на суботу.
Як повідомила у Facebook активістка української громади в Італії Оксана Федьків, пані Раїса офіційно (з усіма належними документами) працювала у місті Ровато провінції Брешія. Кілька днів тому вона була госпіталізована у дуже тяжкому стані до однієї з лікарень К’яри.
У четвер, 12 березня, діагноз підтвердили лабораторно, жінці надавали відповідне лікування. Утім, врятувати її не вдалося.
Нагадаємо, іншу громадянку України, яка раніше захворіла в Італії на коронавірус та лікувалася в Неаполі, виписали з лікарні.
Як повідомляла «УМ», Італія – друга країна за кількістю загиблих від коронавірусу після Китаю. Станом на 13 березня там померли 1016 людей.
13 березня першу смерть від коронавірусу зафіксували в Україні – померла 71-річна жінка з Радомишля Житомирської області.
Підготувати проєкт консультацій з цього питання вже доручено Міністерству юстиції та поліції. >>
Близько 192 тисяч громадян України наразі працевлаштовані та сплачують соціальні податки. Крім того, понад 48 тисяч осіб працюють неповний робочий день >>
Рішення про продовження тимчасового захисту до 4 березня 2026 року для понад 4 мільйонів українців, які тікають від російської агресії Рада ЄС ухвалила у вівторок, 25 червня. >>
Посол Польщі в Україні Ярослав Гузи вважає, що його держава не буде силоміць висилати військовозобов’язаних українців. >>
Українські біженці можуть залишатися у Німеччині з нечинним паспортом. Адже надання тимчасової посвідки на проживання у ФРН не передбачає наявності у громадянина чинного паспорта. >>
Українсько-баварське об’єднання «Hromada Regensburg e.V.» спільно з «Пласт Регенсбург» організувало мітинг єдності для того, аби нагадати Європі, що війна триває >>