Серія зухвалих диверсій проти силовиків відбулася в Києві
Хвилю диверсій проти силовиків зафіксували в Україні. >>
Під стінами Будинку Уряду проходить акція протесту. Учасники акції — працівники агропромислового підприємства, які намагаються привернути увагу влади, до незаконних, на їхню думку, дій керівника НАБУ Артема Ситника.
Про це повідомляє УНН.
Наразі під стінами Будинку уряду зібралося близько двох тисяч мітингувальників, більшість з них працівники агропромислової компанії “UkrLandFarming”. Учасники акції пояснюють, що намагаються привернути увагу влади до злочинних, як вони вважають, дій Артема Ситника по відношенню до їхньої компанії, яка стала об’єктом у кримінальному провадженні, розслідування якого, як пояснюють представники компанії, усіляко гальмується представниками НАБУ.
Учасники акції також нагадали, що Артем Ситник є офіційно визнаним винним у скоєнні корупційних дій в судах кількох інстанцій і офіційно внесений до реєстру корупціонерів НАЗК, а відповідно його слід відправити у відставку.
Присутні вийшли на проїжджу частину дороги по вул. Грушевського та перекрили рух транспорту.
Як повідомляє LB, учасники акції (це співробітники олігарха Олега Бахматюка, фігуранта справи НАБУ) заблокували проїжджу частину на вулиці Грушевського біля будівлі Кабміну і скандували: "Ситника геть!" і "Гончарук - виходь!".
Перед Кабміном встановили сцена, а напроти будівлі встановили фуру з плакатом "Ситник - не заважай працювати".
Окрім того, частина протестувальників прийшли з плакатами проти прийняття законопроєкту №2178-10 про обіг земель сільськогосподарського призначення.
Нагадаємо, раніше Рівненський апеляційний суд визнав Ситника винним у корупційному правопорушенні. Причиною став дорогий відпочинок директора НАБУ в мисливському господарстві “Поліське-Сарни”, який оплатила інша людина, що фактично є хабарем.
Як повідомляла "УМ", 12 липня стало відомо, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила провадження у так званій «справі рюкзаків» щодо двох фігурантів – сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова й екс-заступника міністра Сергія Чеботаря через відсутність «прямих достатніх доказів», що ці особи «були обізнані з планом поставки саме неякісних рюкзаків».
Наприкінці грудня 2019 року стало відомо про рішення апеляційного суду, яким керівника НАБУ Артема Ситника визнали винним у вчиненні корупційного правопорушення. В результаті він потрапив до "реєстру корупціонерів".
Хвилю диверсій проти силовиків зафіксували в Україні. >>
У неділю, 24 листопада, поліція Києва повідомила, що стрільця, який вчинив переполох у столичному готелі та смертельно поранив чоловіка, затримано. >>
У День Гідності та Свободи мер Києва Віталій Кличко передав бійцям батальйону «Свобода» 4-ї бригади Нацгвардії України «Рубіж» чергову партію допомоги від громади столиці. Зокрема, бомбери «HEAVYSHOT» БпЛА Mavic різних типів, fpv-дрони та системи РЕБ. >>
23 листопада в Україні вшановують 91-ші роковини пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932—1933 рр. та масових штучних голодів 1921—1923 та 1946—1947 років. >>
Пам’ятник легендарному військовому Дмитру "Да Вінчі" Коцюбайлу відкрили в Києві сьогодні, 21 листопада – він встановлений у центрі міста на Аскольдовій могилі, де й похований Герой України. >>
Касаційний господарський суд у понеділок, 19 листопада, підтримав рішення Північного апеляційного господарського суду про те, що Довженко-Центр не має права оскаржувати рішення про його реорганізацію. >>