Наступ на DeepState: Сирський хоче мобілізації команди, дискредитації та закриття проєкту - Безугла
Замість стабілізації оборони Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський почав наступ на команду DeepState. >>
П’ять джерел у західних спецслужбах заперечили версію збиття ракетою українського літака "Міжнародних авіаліній України" в Ірані, а в Радбезі України розглядають 7 версій катастрофи.
Про це пише "Reuters".
"Ройтерз" повідомив, що три американські, одне європейське і одне канадське джерело, які просили їх не називати, поінформували про перші оцінки західних розвідок: причиною катастрофи в Тегерані була технічна несправність, а не збиття зенітною ракетою.
Канадське джерело додало, що є свідчення того, що один із двигунів літака МАУ перегрівся.
Ці коментарі пролунали до того, як секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов озвучив 4 версії трагедії – включно з тією, що український літак могли збити ракетою з зенітно-ракетного комплексу "Тор" російського виробництва.
В коментарі "Радіо Свобода він сказав ": "Це одна із версій, які ми розглядаємо. Версій ми маємо сім – чотири у відкритому доступі, три версії є поки що закритими".
В інтернеті поширилася інформація про нібито виявлення уламків російської ракети поблизу місця катастрофи, у соцмережах поширювали фотографії предмета, схожого на головну частину ракети зенітно-ракетного комплексу "Тор", у якій розміщується пристрій наведення.
Перевірити, де і коли були зроблені фотографії, не вдалося.
ЗРК "Тор" виробляли в СРСР, а нині виробляють у Росії. Російська преса пише, що майже три десятки таких комплексів Росія продала Ірану у 2000-х роках.
Як повідомляла УМ, літак з українськими експертами прибув до Тегерана 9 січня о 3:30 ночі, експертна група терміново приступила до вивчення обставин авіакатастрофи Boeing 737 рейсу PS 752, повідомили в РНБОУ.
Президент Володимир Зеленський у ніч на 9 січня заслухав звіт оперативного штабу з питань авіакатастрофи літака Боїнг-737 в Ірані.
Як повідомляла УМ, 8 січня розбився літак МАУ зі 180 пасажирами на борту.
Літак прямував з Тегерана до Києва. Попередньо причиною катастрофи називають технічні неполадки. Версія з терактом виключається.
На борту пасажирського літака авіакомпанії "МАУ", який зазнав аварії в Ірані, було 168 пасажирів і 9 членів екіпажу. З них - 11 українців.
Володимир Зеленський після катастрофи в Ірані літака МАУ, на борту якого було попередньо 11 українців, анонсував перевірку льотної придатності всього цивільного флоту.
Останнє планове технічне обслуговування літак пройшов 06 січня 2020 року..
Замість стабілізації оборони Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський почав наступ на команду DeepState. >>
В енергетиці в Ірані кризова ситуація — через це в країні закривають школи та держпідприємства. Причиною цього стали атаки з боку Ізраїля та багаторічні санкції — і це попри те, що Іран має один із найбільших запасів природного газу та сирої нафти у світі. >>
Після кількаденних пошуків журналіста й військовослужбовця Андрія Нікітіна з Дніпропетровщини знайшли мертвим. >>
З 1 грудня 2024 року громадяни можуть витратити 1000 грн державної допомоги на передплату періодичних медіа. >>
Про контроль над південним містом Дараа заявили сирійські повстанці - вони також знесли там пам'ятник колишньому президенту Сирії Хафезу аль-Асаду, батьку Башара Асада. >>
Імена 80 973 російських військових, загиблих під час повномасштабного вторгнення в Україну встановили Бі-бі-сі спільно з російським виданням "Медіазона" і волонтерами. >>