На Каспії ССО вгатили по трьох бурових установках «Лукойла», фото
Три бурових установки корпорації "Лукойл" в акваторії Каспійського моря уразили Підрозділи Сил оборони. >>
“Газпром” очікує від української сторони конструктивної позиції щодо комплексу питань взаємодії в газовій сфері, включаючи економічно обґрунтовані умови транзиту російського газу через територію України з 2020 року.
Про це йдеться в повідомленні “Газпрому”..
Глава російської компанії Олексій Міллер в ході зустрічі з уповноваженим федерального уряду ФРН щодо транзиту газу через Україну графом Георгом фон Вальдерзее докладно поінформував графа фон Вальдерзее про хід російсько-українських переговорів про співпрацю в газовій сфері з 2020 року.
“Відзначено, що Україна продовжує імплементацію в національне законодавство положень Третього енергетичного пакету ЄС. Це робота ще не завершена і передбачає створення сертифікованого незалежного газотранспортного оператора”, — сказав Міллер.
Таким чином, корпорація “Газпром” заявила про продовження російсько-українських переговорів щодо газу на експертному рівні.
“Сьогодні у Відні на експертному рівні були продовжені двосторонні переговори ПАТ „Газпром“ і ТОВ „Оператор газотранспортної системи України“ про умови транзиту російського газу в Європу з 2020 року”, — вказано у повідомленні прес-служби.
Сторони обговорили підсумки взаємодії за минулий тиждень і домовилися про подальшу спільну роботу.
Раніше в п’ятницю у Відні на експертному рівні були продовжені двосторонні переговори “Газпрому” і ТОВ “Оператор газотранспортної системи України” про умови транзиту російського газу в Європу з 2020 року. Сторони обговорили підсумки взаємодії за минулий тиждень і домовилися про подальшу спільну роботу.
Як повідомляла УМ, Нафтогаз готовий відкликати нові позови проти Газпрому за умови довгострокового контракту.
Три бурових установки корпорації "Лукойл" в акваторії Каспійського моря уразили Підрозділи Сил оборони. >>
Партизани "АТЕШ" заявили, що провели успішну диверсію в Московській області рф, завдавши удару по елементу системи протиповітряної оборони 5 дивізії ППО у складі зенітних ракетних військ ВКС рф >>
Після ворожих атак на Київщині через масштабні знеструмлення запрацювали перші 7 "вагонів незламності". >>
Після атаки дронів у Волгоградській області рф сталася пожежа на нафтобазі. >>
Черговий нафтовий танкер (Olina) тіньового флоту росії Сполучені Штати затримали поблизу острова Тринідад, що у Карибському морі. >>
Служба безпеки України показала уламки балістичної ракети середньої дальності "Орєшнік", якою російські окупанти атакували Львівщину. >>