200 українців повернулися з російського полону, фото
У рамках обміну з російського полону у четвер, 5 березня, повернулись 200 українців. >>
Керівник Офісу президента Андрій Богдан вважає зниження рейтингу президента Володимира Зеленського ситуативним і не суттєвим.
Про це в інтерв’ю "Українській правді" Богдан прокоментував просідання рейтингу Зеленського на 7%.
"Не "формула Штайнмаєра" отримала такий негатив, не було зменшення рейтингів, а це був просто зрозумілий процес: через звільнення полонених було величезне зростання (рейтингу – ред.), він був ситуативний, він не міг триматися довго на позначці у 73%. Тому це звичайний період, коли (рейтинг) починає з часом трошки", - вважає він. падати, він просідає, а не падає.
На думку Богдана, "і швидкість прийняття законів, і різні закони дискутивні, і земельна реформа, і "формула Штайнмаєра" – це не змінило ставлення суспільства до президента, взагалі не змінило".
Він також зазначив: "Ми дуже добре розуміємо соціологію, і ми нічого не робимо, поки не попробуємо зробити. Поки не зрозуміємо, як це буде сприйнято суспільством".
Як повідомляла УМ, українці почали гірше ставитися до Зеленського
У рамках обміну з російського полону у четвер, 5 березня, повернулись 200 українців. >>
Вибори в Україні відбудуться не під час тимчасового перемир'я, а після закінчення війни. >>
Російська армія за зиму застосувала проти України 738 ракет, понад 14 670 керованих авіабомб та майже 19 тисяч ударних безпілотників. >>
Укази, якими введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо санкцій проти 225 капітанів суден російського тіньового флоту і субʼєктів, що обслуговують російський ВПК, підписав Президент України Володимир Зеленський. >>
Пакет персональних санкцій проти самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка запровадила Україна з 18 лютого 2026 року. >>
На «материкову» Україну вдалося повернути дві тисячі українських дітей від початку повномасштабного вторгнення з тимчасово окупованих територій та рф, проте ще понад 1,6 мільйона залишаються на ТОТ. >>