Клята бюрократія: тисячі литовських дронів «прилетять» в Україну із значною затримкою, фото
Через бюрократію литовські дрони для України, які мали поставити ще до кінця 2024 року, досі на складах у Литві. >>
Ініційоване парламентом Нідерландів розслідування ситуації з не закритим повітряним простором на Донбасі у день збиття авіалайнеру MH17 не має нічого спільного із судовими процедурами щодо покарання винних у цій катастрофі.
Про це заявив міністр закордонних справ Нідерландів Стефан Блок у спілкуванні з журналістами в Києві.
Міністр підтвердив інформацію про те, що уряд Нідерландів отримав офіційне доручення парламенту цієї держави, яке стосується України.
"Парламент Нідерландів попросив уряд отримати більше інформації про закриття повітряного простору над Україну (на час катастрофи). Це просто прохання провести дослідження, це не офіційне слідство", - наголосив Блок.
Дипломат окремо підкреслив, що уряд вивчатиме також аналогічні рішення авіаційної влади Росії щодо доступу цивільних авіалайнерів до її повітряного простору. "Від початку розслідування трагедії члени родин загиблих ставили питання, чому повітряний простір вище 10 км не був закритий. Тому це розслідування покликане дослідити закриття повітряного простору на територіях навколо зони конфлікту, включно з простором Російської Федерації", - заявив він.
Глава МЗС неодноразово запевнив, що ця робота не має зв’язку із судовими процедурами щодо пошуку винних у катастрофі.
"Ми проситимемо відповідні органи провести таке дослідження, але воно жодним чином не пов’язане з юридичними (судовими) процедурами, які наразі тривають", - зазначив він.
Як повідомляла УМ, спільна слідча група (JIT) 19 червня 2019 року опублікувала доповідь, назвавши імена чотирьох підозрюваних в причетності до запуску ракети комплексу "Бук", яка збила літак.
Через бюрократію литовські дрони для України, які мали поставити ще до кінця 2024 року, досі на складах у Литві. >>
У нашій державі День українського політв'язня відзначають 12 січня. >>
В Україні в Інститут серця вперше провели ретрансплантацію серця. >>
Серію робіт «Діти війни», що відображають емоції дітей, які стали свідками воєнних подій створила маріупольська художниця Ірина Федоренко. >>
Списками місць для пошуку та ексгумації останків жертв історичних конфліктів обмінялися Україна та Польща. >>
Необхідні 25 тисяч підписів набрала петиція із закликом ввести санкції РНБО проти колишнього заступника голови адміністрації Януковича Андрія Портнова. >>