Український національний пантеон: у Раді підтримують створення
Цей законопроєкт, над яким останні кілька місяців разом працювали історики, фахівці з меморіалізації, представники законодавчої та виконавчої влади, увінчує тривалий шлях >>
26 вересня місія Міжнародного валютного фонду завершує свою роботу в Україні та відправляється до Вашингтону.
Цю інформацію hromadske підтвердили у прес-службі українського представництва МВФ.
«Сьогодні завершальний день роботи місії, і зустрічі тривають. Заява за підсумками роботи очікується завтра (27 вересня — ред.)», — повідомили у МВФ.
Зазначимо, що напередодні агенція «УНН», спираючись на власні джерела, повідомила, що представники МВФ за час свого перебування в Україні так і не домовилися з урядом про нову програму співпраці.
Зокрема, видання зазначає, що на результати переговорів вплинула заява прем'єр-міністра України Олексія Гончарука щодо «пошуку компромісу» з колишніми власниками ПриватБанку щодо вирішення судових спорів про націоналізацію банку.
Нагадаємо, що 17 вересня видання Financial Times опублікувало статтю, у якій надало коментар Гончарука щодо ймовірного компромісу з Ігорем Коломойським щодо ПриватБанку. Згодом Гончарук передумав.
«Я абсолютно переконаний, що нам потрібно зосередитися на зростанні зараз і шукати спільні рішення замість того, щоб витрачати наші ресурси на знищення одне одного. Тож я дуже позитивно ставлюся до риторики, спрямованої на пошук компромісу», — заявив Гончарук.
У статті також зазначають, що Гончарук заявив про необхідність пошуку компромісу спільно з МВФ.
12 вересня в Україні офіційно розпочала роботу місія Міжнародного валютного фонду. Її представники прибули до Києва 11 вересня. 13 вересня представники МВФ зустрілися з керівництвом НБУ. 25 вересня представники місії провели зустріч з радою Національного банку та обговорили умови нової кредитної програми для України.
Раніше у Нацбанку повідомляли, що нова програма співпраці з МВФ буде терміном до 4 років, а обсяг її фінансування складе до 10 мільярдів доларів.
Цей законопроєкт, над яким останні кілька місяців разом працювали історики, фахівці з меморіалізації, представники законодавчої та виконавчої влади, увінчує тривалий шлях >>
Відомому українському режисеру, сценаристу, актору, педагогу, народному артисту України Вікторові Гресю сьогодні, 29 червня, виповнюється 87 років. >>
Чинного народного депутата від "Слуги Народу" Сергія Кузьміних, який роками ігнорував судові засідання, затримано правоохоронцями. >>
Нову пам'ятну монету "30 років Конституції України" ввів у обіг Національний банк України. >>
Сім родин дочекалися: додому повернулися цивільні українці з незаконного утримання росією >>
Звільнити усі свої чемпіонські пояси у надважкій ваговій категорії ухвалив рішення зірковий український боксер Олександр Усик (25-0, 16 КО). >>