«Вільнюські тези Зеленського: ППО, енергетика та євроінтеграція
Президент України Володимир Зеленський та перша леді прибули у неділю, 25 січня, до столиці Литви, де відбувалися заходи з нагоди 163-ї річниці Січневого повстання у Вільнюсі. >>
Віцепрезидент США Майк Пенс 18 вересня провів телефонну бесіду з президентом України Володимиром Зеленським та обговорив майбутню зустріч президента Трампа із Зеленським на наступному тижні на Генеральній асамблеї ООН у Нью-Йорку.
Про це йдеться в заяві Білого дому.
У заяві сказано, що розмова відбулася у продовження "продуктивної зустрічі" Пенса і Зеленського 1 вересня у Варшаві.
"Віцепрезидент підтвердив непохитну відданість США суверенітету та територіальній цілісності. Віцепрезидент позитивно оцінив адміністрацію президента Зеленського за її сміливі дії щодо боротьби з корупцією шляхом законодавчих реформ та запропонував повну підтримку США цим зусиллям", - сказано в повідомленні.
Як зазначила пресслужба президента України, Зеленський обговорив з Пенсом продовження програми безпекової допомоги Україні.
Зі свого боку Майк Пенс відзначив прогрес України у впровадженні масштабних реформаторських заходів і висловив підтримку цих зусиль нової української влади".
Зеленський подякував Майку Пенсу за його роль в ухваленні рішення про продовження програми безпекової допомоги Україні та висловив сподівання, що у наступному році обсяги такої допомоги з боку США лише зростуть.
Він підкреслив важливе значення підтримки, яку надають Сполучені Штати для зміцнення обороноздатності України та реформування національного сектору безпеки й оборони.
Було також підкреслено "обопільне задоволення високим рівнем політичного діалогу між Україною та США на найвищому рівні".
Раніше тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор повідомив, що президенти України і США можуть зустрітися в Нью-Йорку в період з 23 по 26 вересня на полях Генеральної асамблеї ООН.
Президент України Володимир Зеленський та перша леді прибули у неділю, 25 січня, до столиці Литви, де відбувалися заходи з нагоди 163-ї річниці Січневого повстання у Вільнюсі. >>
У Давосі на полях Всесвітнього економічного форуму відбулася зустріч президента України Володимира Зеленського та президента США Дональда Трампа. Завдяки участі України у форумі стало можливим домовитись з президентом США по низці важливих питань. >>
У швейцарському Давосі 22 січня президент Володимир Зеленський заявив, що вже найближчими днями відбудеться тристороння зустріч американської, української та російської делегацій в Обʼєднаних Арабських Еміратах. >>
За цей тиждень російська федерація застосувала проти України більш ніж 1300 ударних дронів, близько 1050 керованих авіаційних бомб і 29 ракет різних типів. >>
Протягом головування Кіпру у Раді ЄС одночасно відкриються усі переговорні кластери про вступ до Євросоюзу для України та Молдови, такі сподівання висловив президент Володимир Зеленський. >>
Із Василем Малюком у понеділок, 5 січня, зустрівся президент Україн Володимир Зеленський і обговорив кандидатури його наступника на посаді глави Служби безпеки України >>