Дмитро Фірташ з дружиною «заробили» від Британії санкції за корупцію
Санкції проти українського бізнесмена Дмитра Фірташа та його дружини за корупцію ввела Велика Британія. >>
Прем'єр-міністр Франції Едуар Філіп
Прем'єр-міністр Франції Едуар Філіп у понеділок зажадав від уряду активізувати підготовку країни на випадок, якщо Велика Британія вийде з ЄС без угоди, повідомляють місцеві ЗМІ.
Під час спеціального засідання кабміну, пов'язаного з ситуацією навколо Brexit, Філіп доручив міністрам прискорити спільно з європейськими партнерами "підготовку до всіх сценаріїв".
Зокрема, прем'єр попросив міністрів "активізувати дії з інформування громадян і компаній" на випадок виходу Великої Британії без угоди.
Говорячи про прикордонний контроль, Філіп зазначив, що Франція найняла 600 додаткових співробітників митниці, а також 200 співробітників санітарно-епідеміологічного контролю.
Він нагадав, що з 1 грудня 2018 року на сайті французького уряду створено спеціальну сторінку, яка повинна "відповісти на питання французьких громадян, які проживають у Великій Британії, а також британців, які проживають у Франції і компаній, які торгують з Великою Британією".
Як повыдомляла УМ, 9 вересня Єлизавета II схвалила закон про відтермінування виходу Великої Британії з Європейського Союзу без угоди.
Відповідно до закону, прем'єр країни Борис Джонсон повинен попросити ЄС перенести крайній термін Brexit на 31 січня 2020 року. Мета цього заходу - уникнути "жорсткого" виходу з ЄС - без двосторонньої угоди з Брюсселем.
Прем'єр-міністерка Великої Британії Тереза Мей попросила Євросоюз відтермінувати Brexit до 30 червня 2019 року.
Раныше, 29 березня було третє голосування за угоду Мей, і депутати вкотре не підтримали її.
23 березня у Лондоні десятки тисяч людей вийшли з вимогою провести новий референдум щодо Brexit. Тереза Мей виключила проведення другого референдуму щодо виходу Британії з ЄС і заявила, що планує вивести країну з ЄС до 30 червня.
27 березня Мей заявила, що піде у відставку до наступного етапу переговорів щодо Brexit, якщо парламент підтримає її варіант угоди.
23 червня 2016 року у Британії відбувся референдум, який показав, що 52% британців воліють покинути Євросоюз.
29 березня 2017 року Велика Британія офіційно повідомила Європейський союз про свій намір покинути ЄС, запустивши процедуру Brexit.
На позачерговому саміті в Брюсселі 27 держав Євросоюзу схвалили угоду про вихід Великої Британії з об’єднання, так званий Брекзіт.
Повідомлялось, що остаточна вартість Brexit для Британії може сягнути 55 мільярдів євро. Цю суму країна виплачуватиме ЄС до 2064 року.
Санкції проти українського бізнесмена Дмитра Фірташа та його дружини за корупцію ввела Велика Британія. >>
Урядовці Великої Британії заявляють, що США дозволили Україні використовувати ракети Storm Shadow для ударів по РФ. "Переломний момент" настав, коли росія залучила до війни солдатів КНДР. >>
У Великій Британії триває навчальна місія Interflex – тренування вже пройшли 50 тисяч українських військових. >>
Між чотирма країнами в Балтійському морі пошкоджено кабелі зв'язку: один між Фінляндією та Німеччиною, а інший - між Швецією та Литвою. >>
Про 20 млн євро на підтримку освітньої реформи в Україні, а також 500 тисяч євро на реформи шкільного харчування, оголосив Міністр зовнішньої торгівлі та розвитку Фінляндії Вілле Тавіо. >>
Старі радянські танки європейці позичили в музеях для навчань українських військових тактики мінних пасток, яку використовують російські солдати на полі бою. >>