Проводяться посилені безпекові заходи у північних регіонах України – СБУ
Посилені безпекові заходи у північних областях України проводять СБУ та Сили оборони. почались спільні з РФ ядерні навчання. >>
Візит Президента України Володимира Зеленського до США та його зустріч із Дональдом Трампом можлива після дострокових парламентських виборів в Україні, які мають відбутися 21 липня.
Так прокоментував ситуацію в кулуарах "Українських днів" у Конгресі США посол України в Вашингтоні Валерій Чалий, повідомляє Укрінформ.
"Президент України отримав запрошення президента США Дональда Трампа, яке має чіткі сигнали. Мені дуже подобається його зміст – про стратегічне партнерство, про те, що президент США і Сполучені Штати підтримують Україну, і яке містить запрошення відвідати Білий дім", - зазначив український дипломат.
Він уточнив, що йдеться про найближчі місяці. "Ми сподіваємося, що мова йде про (період – ред.) одразу після виборів. У нас зараз відбувається виборчий процес, і після виборів, сподіваюсь, не затягуючи, в серпні – це залежить від графіка Президента України, який очевидно має насичену програму – ми будемо мати таку важливу зустріч у Вашингтоні", - зауважив дипломат.
Водночас, він підкреслив, що важлива не тільки дата, а й зміст перемовин. "У нас є про що говорити, у нас є що запропонувати Сполученим Штатам, у США є що запропонувати нам", - наголосив Чалий.
Посол позитивно оцінив можливість зустрічі президентів. "Втім, усі ці можливості напрацьовані роками, вони не виникли прямо сьогодні. Водночас, прихід нового Президента України дає оптимістичні очікування на швидке просування всіх рішень, які будувались дуже довго в стратегічному партнерстві України і США", - підкреслив посол.
Він зауважив, що Посольство України в США працює разом з МЗС України й Адміністрацією Президента над підготовкою "саме змістовного візиту до Сполучених Штатів".
Посилені безпекові заходи у північних областях України проводять СБУ та Сили оборони. почались спільні з РФ ядерні навчання. >>
В Україні традиційно в третій четвер травня відзначають День вишиванки. Українці в різних куточках світу також приєднуються до урочистостей, адже це свято, яке символізує єдність, повагу до традицій та національну ідентичність. >>
День вишиванки у третій четвер травня відзначаємо вже 20 років. >>
Закон №4865-IX, який усуває бюрократичні та нормативні перепони для будівництва Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні — Музею Революції Гідності, підписав Президент України Володимир Зеленський >>
У Люксембурзі 19 травня відбулася церемонія ексгумації праху лідера Організації українських націоналістів (ОУН), полковника Андрія Мельника і його дружини Софії. >>
Ера ручного сортування завершена: повну автоматизацію ключової логістики по всій країні за три роки завершив Національний поштовий оператор України. >>