«Порномафія» у погонах: викрито високопосадовців поліції у трьох областях, фото
У трьох областях в головних управліннях Національної поліції 20 травня одночасно було проведено слідчі дії. >>
(Радіо Свобода)
Юлія Тимошенко заявляла про незаконне переслідування, але потім сказала, що пробачила слідчих і прокурорів. То, можливо, все робили правильно?
Це зауважив начальник Управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк у ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.
Ведуча програми зауважила, що як Юлія Тимошенко, так і чинний Генпрокурор Юрій Луценко не поквиталися за те, що, можливо, незаконно відбували термін за гратами під час президентства Віктора Януковича. Але якщо Тимошенко була в опозиції, то Луценко мав усі важелі впливу, однак не застосував їх.
"Юлія Тимошенко заявляла про незаконне переслідування, але потім сказала, що пробачила слідчих і прокурорів. Потрібно, щоб були розставлені всі крапки над "і" – якщо були заяви про незаконне переслідування – а їх було дуже багато – то це потрібно розслідувати. Але якщо цього немає, то, можливо, все робили правильно?" – припустив Сергій Горбатюк.
Він наголосив, що подібні справи призвели правоохоронну систему і державу загалом до того, що в архівах Генеральної прокуратури є справи чи не на половину діючої еліти.
"Починаючи із 90-х років в архівах Генеральної прокуратури зустрічаєш такі прізвища, що інколи думаєш: якби ці справи були доведені до логічного завершення, то обличчя еліти України могло бути зовсім іншим, а розвиток країни пішов би в іншому напрямі", – визнав Сергій Горбатюк.
У трьох областях в головних управліннях Національної поліції 20 травня одночасно було проведено слідчі дії. >>
Співробітницю одного із територіальних управлінь Служби безпеки України – майора СБУ, яка передавала російській ФСБ таємну інформацію про українських оперативників, затримали українські правоохоронці. >>
Прокурори Офісу Генерального прокурора разом зі слідчими Головного слідчого управління Нацполіції України у взаємодії з правоохоронними органами кількох держав провели міжнародну операцію, у межах якої припинено підготовку тяжких і особливо тяжких злочинів у країнах ЄС. Встановлено виконавців, посер >>
За сім днів після теракту в Києві, під час якого загинули 7 осіб, слідство встановило повну хронологію подій та сформувало портрет особистості нападника. >>
Відкрито кримінальне провадження за фактом неналежного виконання службових обов'язків працівниками поліції під час терористичного акту в Києві 18 квітня 2026 року. >>
Правоохоронці проводять обшуки в мережі магазинів U420, яка під виглядом сувенірів (зокрема сувенірних цигарок і напоїв) продавала «продукцію з небезпечними хімічними сполуками». >>