«Іранський варіант»: Зеленський звернувся до рф щодо дзеркального припинення вогню
Українська сторона готова відповідати дзеркально, якщо росіяни припинять свої удари. Він також назвав припинення вогню на Близькому Сході правильним рішенням. >>
Вадим Рабінович та Юрій Бойко. Хто стане кандидатом в президенти? (скріншот відео)
Народний депутат від "Опозиційного блоку" Вадим Рабінович відмовився балотуватися в президенти на виборах-2019, бо президент має опікуватися не лише армією та економікою, а і "розколом православ’я", а іудей робити це не може.
Про це повідомив Вадим Рабінович під час брифінгу.
Їх новооб’єднана з Юрієм Бойком політсила "Опозиційна платформа – За життя" нібито висунула Вадима Рабіновича в президенти, але він відмовився від цього.
Він заявив, що перед президентом стоятимуть виклики на ґрунті православ’я,
"Я довго думав в цю ніч - і мені здається, що я, людина, що сповідує іудаїзм, не можу і не маю морального права бути суддею в питаннях православ'я, що є безумовною обов'язком майбутнього президента", – заявив він.
Через це Вадим Рабінович вирішив не балотуватися в президенти, але обіцяє очолити об’єднану політсилу на парламентських виборах.
Нанадаємо, "опоблоківці" Юрій Бойко та Вадим Рабінович об’єдналися в нову політичну структуру - "Опозиційна платформа – За життя".
Вони обіцяли, що в президенти з них піде хтось один. Як з’ясувалося сьогодні - це буде не Вадим Рабінович.
Українська сторона готова відповідати дзеркально, якщо росіяни припинять свої удари. Він також назвав припинення вогню на Близькому Сході правильним рішенням. >>
Президент США Дональд Трамп урочисто заявив, що погодився призупинити бомбардування та атаку на Іран протягом двох тижнів, якщо країна погодиться повністю відкрити Ормузьку протоку. >>
В Ірані США та Ізраїль атакували острів Харг— головний центр експорту нафти в країні. >>
Моджтаба Хаменеї – верховний лідер Ірану – перебуває у непритомному стані та проходить лікування від "серйозного" захворювання в місті Кум, і наразі не здатний керувати країною. >>
У Стамбулі Президенти України і Туреччини Володимир Зеленський і Реджеп Тайїп Ердоган домовилися в суботу, 4 квітня, про нові кроки у співпраці щодо безпеки. >>
Україна передала Сполученим Штатам запит щодо великоднього перемир'я, невідомо, чи зможуть його передати Росії. >>