«Ответка» за затримання ростанкерів: путін пригрозив захопленням західних судів у світовому океані
Росія відповідатиме «дзеркально», якщо країни Європи й надалі затримуватимуть її торговельні судна. >>
Олег Сенцов голодує 89 днів. Міжнародних лікарів до нього не допускають. (фото: Радіо свобода)
Відвідати Олега Сенцова у в’язниці міста Лабитнанги відправився російськийф релігійний діяч Григорій Міхнов-Вайтенко, який повідомив, що політв’язень живий, через його стан збирали консиліум.
Про це у Facebook написала російська журналістка Вікторія Івлева.
"За повідомленням єпископа Григорія Міхнова-Вайтенко, який як і раніше перебуває в Лабитнангі, Олег живий. Сьогодні у нього був багатогодинний консиліум із запрошенням лікарів з місцевої лікарні", - написала вона.
Відзначається, що у суботу та неділю щустрічі за розпорядком колонії заборонені, але "єпископ" не втрачає надії потрапити до Олега на початку тижня, "якщо за вихідні дні не станеться якогось неймовірного дива".
Нагадаємо, уповноважена з прав людини в Україні Людмила Денісова повідомила, що російська омбудсвуман Тетяна Москалькова відправила їй фото Олега Сенцова, зроблені нібито на 88-й день голодування політв’язня.
Адвокат Олега Сенцова заявив, що насправді режисер виглядає значно гірше.
Олег Сенцов відмовляється, щоб його переводили до лікарні в Лабитнангах із тюремної лікарні, бо заявляє про знущання з боку цивільних лікарів.
Росія відповідатиме «дзеркально», якщо країни Європи й надалі затримуватимуть її торговельні судна. >>
Про масовану атаку безпілотників на Краснодарський край рф заявила російська влада: Telegram-канали повідомляють, що вирують пожежі в порту, на нафтовому терміналі та у військовій гавані в Новоросійську. >>
Цього тижня по Україні почали бити не лише рашистські, а й північнокорейські балістичні ракети. >>
Увечері 9 серпня й одразу після півночі 10-го ворог масовано атакував «шахедами» автозаправні станції й об’єкти газовидобутку у Полтавському районі. >>
У ніч проти 10 серпня українські військові вдарили по нафтопереробному заводу в Орську Оренбурзької області росії. >>
Новий федеральний перелік рекомендованих шкільних підручників, до якого увійшли видання, присвячені історії тимчасово окупованих територій України, затвердило Міністерство освіти рф >>