Зеленський спілкувався з лідерами ЄС та Єврорадою: говорили про «Дружбу», росіян та впертого Орбана
Україна отримала сигнали від США про те, що мирні переговори можуть незабаром поновитися, але росіяни не мають повертатися з посиленою позицією. >>
Плани уряду щодо збільшення видобутку українського газу не справдилися у першій половині 2018 року
У першому півріччі 2018 року видобуток газу в Україні скоротився на 0,5%, а видобуток нафти із газоконденсатом зріс на 0,1% у порівнянні із 2017 роком не зважаючи на обіцянки уряду стрімко збільшувати видобутки, щоб припинити газову залежність від імпорту.
Про фактично повну зупинку рівня видобутку повідомляє Інтефакс-Україна.
За даними міністерства енергетики та вугільної промисловості, підприємства Нафтогазу України за вказаний у порівнянні із аналогічним періодом минулого року скоротили видобуток газу на 0,4% - до 8,1 млрд куб. м. У т.ч. числі Укргазвидобування збільшило видобуток газу на 0,8% - до 7,5 млрд куб. м, тоді як Укрнафта знизила на 15% - до 520,2 млн куб. м. а Чорноморнафтогаз - на 1,9% - до 5,1 млн куб. м.
Інші працюючі в країні нафтогазовидобувні компанії в січні-червні 2018 року знизили видобуток газу на 1% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року - до 2,2 млрд куб. м.
Видобуток нафти в першому півріччі скоротили підприємства Нафтогазу України на 1,8% - до 961,4 тис. тонн, в т.ч. Укрнафта - знизила на 3,8% - до 710,1 тис. тонн, тоді як Укргазвидобування - збільшило на 4,4% - до 251,3 тис. тонн.
Інші працюючі в країні нафтогазовидобувні компанії в січні-червні поточного року збільшили видобуток нафти з газоконденсатом на 15,7 - до 137,1 тис. тонн.
Нагадаємо, що в 2017 році Україна збільшила видобуток газу на 4% (+804,3 млн куб. м) в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до 20,8 млрд куб. м. Видобуток нафти впав на 4,2% (-91,4%) - до 2,1 млн тонн.
Як повідомляла "УМ", "Укргазвидобування" планувало відновити занедбані родовища газу на Львівщині.
Нагадаємо. у вересні 2017 року Володимир Гройсман повідомляв про амбітні плани щодо припинення імпорту газу до України через збільшення власного видобутку та зменшення споживання блакитного палива.
Україна отримала сигнали від США про те, що мирні переговори можуть незабаром поновитися, але росіяни не мають повертатися з посиленою позицією. >>
Іран вгатив ракетами по найбільшому в світі СПГ-заводу у Катарі – після цього ціни на європейський природний газ різко зросли, що посилило побоювання щодо тривалого дефіциту світових поставок. >>
Внаслідок російської атаки на інфраструктуру Запоріжжя вранці 19 березня одна людина дістала важкі поранення і близько 40 тисяч абонентів залишились без електропостачання. >>
ЄС запропонував Україні технічну допомогу та фінансування, і Україна на цю пропозицію пристала. >>
Умови вступу по трьох фінальних переговорних кластерах Україна отримала сьогодні, 17 березня, від Європейського Союзу. >>
Внаслідок атаки українських БПЛА в місті Лабінськ Краснодарського краю рф спалахнула пожежа на нафтобазі. >>