На Закарпатті учень вистрілив у однокласника на уроці, фото
На Закарпатті в Ужгородському районі учень 9 класу приніс у школу пістолет і почав стріляти під час уроку. >>
В Яремче Фвано-Франковської області 11 дітей з готелю «Водоспад» доставили в лікарню з отруєнням.
Про це повідомляє kurs.if.
Група відпочивальників у складі 78 осіб, з яких 65 діти, приїхали в готель «Водоспад» 2 липня.
10 липня близько 23-ї години в Яремчанську міську лікарню звернулося 11 дітей з ознаками загальної слабкості, блювоти, проносу, підвищення температури. Госпіталізовано п'ятеро дітей.
У всіх хворих попередній діагноз «гострий гастроентероколіт». Стан хворих розцінюється як задовільний, легкого ступеня тяжкості.
У головному управлінні Держпродспожівслужбі в Івано-Франківській області створено комісію з метою розслідування факту, яка проводить санітарно-епідеміологічне обстеження об'єкта з відбором проб харчових продуктів, води та змивів з обладнання для лабораторного дослідження.
Встановлено, що установа не було включено до переліку дитячих відпочинково-оздоровчих закладів Івано-Франківської області і не перереєстровано в Реєстрі потужностей операторів ринку харчових продуктів, а також не перевірявся протягом останніх чотирьох років.
Ситуація під контролем Головного управління Держпродспожівслужбі в Івано-Франківській області.
На Закарпатті в Ужгородському районі учень 9 класу приніс у школу пістолет і почав стріляти під час уроку. >>
16-річний юнак, учень Малобудищанської школи Полтавського району, вирішив заробити грошей на виготовленні саморобної вибухівки й ледь не загинув. >>
Російські війська в ніч на 6 квітня масовано атакували Одесу ударними безпілотниками, внаслідок чого троє людей загинули та 10 дістали поранення. >>
На програми повернення та реабілітації українських дітей, яких депортувала Росія.Державний департамент США виділяє $25 мільйонів. >>
Закон щодо окремих питань підготовки громадян до національного спротиву, 25 березня ухвалила Верховна Рада України >>
Контроль над відвідуванням шкіл учнями український уряд суттєво посилив: відтепер дані про прогули уроків оперативно передаватимуться до поліції та служби у справах дітей. >>