Відомий український еколог Володимир Борейко загинув у ДТП
Відомий український еколог Володимир Борейко загинув у пятницю, 13 березня, в дорожньо-транспортній пригоді (ДТП). >>
Олексій Святогор звинувачується у знущаннях над твариною (фото: Алексей Святогор / Facebook)
Догхантера Олексія Святогора Апеляційний суд Києва відпустив під домайшній арешт.
Про це повідомляє прес-служба суду.
"За результатами апеляційного розгляду ... застосовано до підозрюваного Святогора О.А. запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із забороною цілодобово залишати місце свого проживання", – йдеться в повідомленні.
Апеляцію суд задовольнив частково, а попередню ухвалу про оарешт скасував.
Олексій Клименюк, адвокат Олексія Святогора, переконує, що справа не має перспективи у суді.
Під час апеляції на арешт Олексія Святогора у залі були присутні активісти, які не хотіли, щоб Олексій Святогор вийшов із СІЗО.
Сторона захисту звинуваченого у знущанні над тваринами вимагала видалити їх із зали.
"Це рішення було ухвалено виключно під тиском натовпу", – заявив Олексій Клименюк про арешт Олексія Святогора.
У коментарях він додав, що після піврічного арешту олексій Святогор може позбутися будь-якого запобіжного заходу, а суд в цій справі може тривати роками.
Нагадаємо, Олексія Святогора фактично спіймали зоозахисники та довго намагалися передати в руки правоохоронцям не зважаючи на те, що він уже перебував у розшуку та вважався таким, що переховується від органів слідства.
Відомий український еколог Володимир Борейко загинув у пятницю, 13 березня, в дорожньо-транспортній пригоді (ДТП). >>
Базова місячна зарплата суддів складає щонайменше від 63 тис. до 157 тис. грн. Проте реальні виплати в рази вищі. Все завдяки надбавкам за стаж, за додаткову посаду, за знання іноземних мов та за науковий ступінь. >>
Через нічну комбіновану атаку ворога в двох районах Києва виникли пожежі, також пошкоджений житловий будинок. >>
У Миронівській територіальній громаді на Київщині створили та презентували дорожню карту впровадження Стратегії розвитку громади. >>
Російські окупаційні війська у ніч на 22 лютого розпочали масовану атаку на Київ, запускали ударні безпілотники і ракети, внаслідок чого постраждали жінка і дитина з передмістя столиці. >>
Масштабні глобальні мита президента Дональда Трампа скасував Верховний суд США, цим самим підірвавши його ключову економічну політику і завдавши йому найбільшої юридичної поразки від моменту повернення в Білий дім. >>