Займалися підпалами в Україні: затримано 6 агентів рф, фото
Служба безпеки та Національна поліція затримали ще шістьох російських агентів, які вчиняли підпали у різних регіонах України. >>
Володимир Гройсман під час засідання уряду заявив про потенційні загрози для себе (фото: Урядовий портал)
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що проти нього готують провокації окремі правоохоронці, які займаються "кришуванням" нелегального бізнесу.
Про це він заявив під час засідання уряду.
"Я просив би, щоб мене персонально почули сьогодні. Всі ті, хто кришують нелегальний бізнес, всі ті, хто кришують нелегальну контрабанду, нелегальний доступ товарів на українські ринки. Я наголошую, що вони носять сьогодні погони і є чинними працівниками правоохоронної системи", - звернувся Володимир Гройсман.
Він зазначив, що ймовірні переслідування будуть через його позиції щодо припинення "масок-шоу" під час обшуків у бізнес-структурах.
"Я знаю, що ви обговорюєте мої слова, мої позиції з цього приводу і мою непохитність. Я знаю, що ви готуєте провокації проти прем'єр-міністра, уряду і урядовців", - продовжив Прем’єр-міністр.
Він додав, що лише 20-30% справ проти бізнесменів у деяких регіонах є правомірними та законними.
Таку заяву Володимир Гройсман зробив, коли наголошував на необхідності поилення відповідальності правоохоронців за порушення під час обшуків у приватного бізнесу.
Нагадаємо, закон про захист бізнесу від так званих "масок-шоу" набув чинності у грудні 2017 року. Він наклав ряд обмежень на обшуки: обов’язкова присутність адвокатів, заборонан на вилучення техніки тощо.
Водночас Міністерство юстиції України пропонує запровадити персональну майнову відповідальність конкретних правоохоронців за "маски-шоу" - проведення незаконних обшуків, виїмку документів і техніки у підприємців.
Служба безпеки та Національна поліція затримали ще шістьох російських агентів, які вчиняли підпали у різних регіонах України. >>
Військова контррозвідка Служби безпеки за сприяння Головнокомандувача Збройних Сил України та командувача Сил безпілотних систем ЗСУ затримала агента, який одночасно працював на фсб рф та розвідку прикордонної служби республіки білорусь. >>
Умови вступу по трьох фінальних переговорних кластерах Україна отримала сьогодні, 17 березня, від Європейського Союзу. >>
Головне управління внутрішньої безпеки СБУ затримало посередника та двох заступників начальників обласних управлінь СБУ, які намагалися налагодити протиправну схему в Рівненській області. >>
Військова контррозвідка Служби безпеки за сприяння Головнокомандувача Збройних Сил України та Командувача Сил безпілотних систем ЗСУ запобігла спробам рф ліквідувати командира 3-го армійського корпусу Сил оборони, бригадного генерала Андрія Білецького. >>
Офіційно Єврорада ухвалила змінений європейський закон про клімат, встановивши обов'язкову проміжну кліматичну ціль на 2040 рік щодо скорочення викидів парникових газів на 90% порівняно з рівнями 1990 року. >>