Поліція перевірила шість станцій київського метрополітену і не виявила там вибухівки - метро знову працює у звичайному режимі. Про це повідомляється на сторінці київського метрополітену у Twitter.
Сьогодні вранці у поліцію зателефонував чоловік і заявив про замінування станцій «Площа Льва Толстого», «Університет», «Театральна», «Золоті Ворота», «Майдан Незалежності» та «Хрещатик». З усіх них було евакуювано пасажирів та персонал.
Анонім сказав, що став свідком розмови між двома невідомими, які говорили, що через годину буде вибух на п’яти станціях метро.