Хронологія подій теракту в Києві - Генпрокурор оприлюднив повну «картину» трагедії
За сім днів після теракту в Києві, під час якого загинули 7 осіб, слідство встановило повну хронологію подій та сформувало портрет особистості нападника. >>
Тимофій кохнович у суді після обшуків його будинку (скріншот відео)
Проти співробітників Голосіївського управління поліції відкрили кримінальне провадження за підозрою в перевищенні службових повноважень в ході обшуку в будинку бізнесмена Києві.
"Розпочато кримінальне провадження за ознаками перевищення влади або службових повноважень співробітниками Голосіївського УП, які проводили обшук за місцем проживання уродженця Білорусі та його подальше затримання", - повідомляє прокуратура міста Києва.
Досудове розслідування проводитимуть слідчі СБУ у Києві та Київській області.
Розслідування розпочалося після оприлюднення відео обшуків у будинку білоруського бізнесмена Тимофія Кохновича, у ході якого в поліцейські нібито підкинули боєприпаси в ході обшуку.
Крім того, прокуратурою ініційовано службове розслідування щодо співробітників місцевої прокуратури, які підтримували у суді клопотання про застосування тимчасового арешту щодо даного громадянина.
Одночасно, за постановою прокуратури змінено підслідність у іншому кримінальному провадженні, розпочатому у вересні минулого року за фактом незаконного зберігання вказаним чоловіком зброї та боєприпасів.
Нагадаємо, обшук у будинку Тимохія Кохновича відбувся 27 грудня у рамках кримінального провадження. відкритого у вересні 2017 року. Під час обшуку в будинку знайшли а вилучили 11 патронів до травматичної зброї. Бізнесмен Тимофій Кохнович був затриманий.
Невдовзі в соцмережах з’явилося відео, на якому нібито зафіксовано, як чоловік, який ввійшов до будинку разом із поліцейськими, підкинув боєприпаси, а потім повідомив про це слідчому.
Тимофій Кохнович - бізнесмен, який у 2008 році втік з Білорусі через переслідування. В Україні він отримав політпритулок, а у 2016 році отримав громадянство.
За сім днів після теракту в Києві, під час якого загинули 7 осіб, слідство встановило повну хронологію подій та сформувало портрет особистості нападника. >>
Масштабну мережу азартних ігор в інтернеті створили Двоє громадян РФ та дружина одного з них, громадянка України та залучили до роботи ще 7 українців. >>
Керування перехоплювачами на відстані тисячі кілометрів – Україна запускає новий рівень «малої» протиповітряної оборони. >>
Двох неповнолітніх, яких держава-агрессор завербувала для масових убивств дітей у навчальних закладах, викрили українські правоохоронці. >>
Служба безпеки та Національна поліція затримали у Житомирі організатора підпільної ботоферми, яку рашисти використовували для проведення інформдиверсій проти України. >>
Відкрито кримінальне провадження за фактом неналежного виконання службових обов'язків працівниками поліції під час терористичного акту в Києві 18 квітня 2026 року. >>