У військовій частині опинилося 2 тисячі не придатних - омбудсмен
Триває перевірка в одній із українських військових частин через потрапляння до підрозділу близько двох тисяч мобілізованих, ймовірно не придатних до військової служби. >>
Олександр Горган під час заворушень у Київській облраді 26 вересня.
Голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган вважає, що сесію Київської обласної ради було зірвано головою ради Ганною Старіковою, яка нібито спровокувала бійку у вівторок.
Таку думку Горган висловив вже після госпіталізації постраждалого депутата від «Батьківщини» у вівторок ввечері.
Мовляв, пані Старікова «зрозуміла, що більшість депутатів облради підтримують ініціативу БПП з внесення змін до порядку денного щодо регламенту».
За його словами, «після того, як СБУ офіційно повідомила про доведений факт фальсифікації голосування від 5 вересня, депутатами фракції БПП-Солідарність було прийнято рішення внести в порядок денний питання про прийняття регламенту Київської обласної ради, щоб припинити фальсифікації і маніпулювання голосами депутатів обласної ради».
За словами «губернатора», депутати фракції БПП хотіли перерозподілити бюджетні кошти для надання майже 43 млн гривень на потреби освітян та медиків на місця.
Однак, за словами Горгана, “голова обласної ради цинічно проігнорувала законне право депутатів внести пропозицію на розгляд і одноособово поставила порядок денний на розгляд без внесених змін”.
“Звісно, це викликало справедливе обурення депутатів обласної ради, розуміючи підтримку більшості депутатів ініціативи БПП керівництво обласної ради спровокувало бійку, що і призвело до зриву сесії”, - зауважив «губернатор» Київщини.
«Що стосується інциденту з використанням фізичної сили у приміщенні ради – фракція БПП збереться і розгляне поведінку свого депутата, бо це є недопустимо у стінах Київської обласної ради», - зазначив голова Київської ОДА.
Як повідомляла «УМ», у вівторок депутата Київської обласної ради від "Батьківщини" Владислава Хахуліна госпіталізували у результаті бійки із депутатом від БПП Віталієм Карлюком. Від удару в щелепу Хахулін втратив свідомість.
Триває перевірка в одній із українських військових частин через потрапляння до підрозділу близько двох тисяч мобілізованих, ймовірно не придатних до військової служби. >>
Про співпрацю, щоб дати більше безпеки й можливостей для розвитку держав, домовилися Президент України Володимир Зеленський і Президент Сирії Ахмед аш-Шараа. >>
Українську безпеку не гарантуватиме досить суперечливий , непослідовний , примхливий і зациклений на дружбі з Путіним Трамп. Який прагне статусу США як особистої династичної монархії. >>
У Стамбулі Президенти України і Туреччини Володимир Зеленський і Реджеп Тайїп Ердоган домовилися в суботу, 4 квітня, про нові кроки у співпраці щодо безпеки. >>
Представник омбудсмена у Закарпатській області Андрій Крючков здійснив моніторинговий візит до Ужгородського РТЦК та СП попри перешкоджання з боку посадових осіб. >>
На засіданні Священного Синоду, яке пройшло 3 квітня 2026 р. в Синодальній залі Митрополичої резиденції у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі в м. Києві, було засуджено антиканонічну діяльність групи осіб, які самовільно послуговуються назвою Української православної церкви КП. >>