Спецтрибунал зі злочинів рф: Франція та Австрія доєдналися забезпечивши офіційний запуск
Франція та Австрія приєднались до Спеціального трибуналу, який розслідуватиме злочин агресії Росії проти України. >>
(Фото: Національна поліція)
У Львівській області 27 українських та 10 американських фахівців вибухотехнічних підрозділів провели спільні навчання.
Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.
Навчання проводилися на базі Навчального центру вибухотехнічної служби Національної поліції України. У них взяли участь представники вибухотехнічних підрозділів поліції та бійців поліцейського спецпідрозділу КОРД та аналітичного центру з терористичних вибухових пристроїв ФБР США.
Фахівці обмінювалися досвідом у сфері протидії саморобним вибуховим пристроям. Також відпрацьовували криміналістичні прийоми огляду місця події після вибуху.
Вибухотехніки відпрацьовували завдання з розмінування: у чотири автомобілі були закладені саморобні вибухові пристрої різного типу та потужності, а також було застосоване так зване «вторинне мінування».
Ці навчання були першими у Центрі. Надалі планується постійна підготовка фахівців на його базі.
Франція та Австрія приєднались до Спеціального трибуналу, який розслідуватиме злочин агресії Росії проти України. >>
Усі ворожі логістичні шляхи біля окупованого Донецька взяв під контроль 1-й корпус Нацгвардії "Азов". Відтепер бійці знищуватимуть всі цілі, які рухатимуться цими напрямками. >>
На Закарпатті в Ужгородському районі учень 9 класу приніс у школу пістолет і почав стріляти під час уроку. >>
Багато українських бізнесів щомісяця витрачають десятки тисяч гривень на рекламу і отримують розчарування замість продажів. >>
Внаслідок російських ударів по Києву вночі 16 квітня, руйнування зафіксували у Подільському, Оболонському, Шевченківському та Деснянському районах – чотири людини, серед яких дитина, загинули та 54 постраждали. >>
Із-за кордону українці не поспішатимуть повертатися без реальних гарантій безпеки та економічної стабільності >>