Проти вступу України до ЄС виступає 52% поляків - опитування
Соціологи також зафіксували зростання скептицизму поляків щодо військової підтримки України та погіршення ставлення до українців >>
Хлопець, якого звинувачували у "нечуваному вандалізмі" в Москві, загинув під час виконання екстремального стрибка в горах (Радіо Свобода)
Олексій Широкожухов, якого звинувачують в перефарбуванні в синій та жовтий кольори зірки, встановленої на "сталінці" на Котельничиській набережній в Москві, розився під час виконання екстремального бейс-стрибка.
Про це у соцмережі повідомив його батько.
"27 липня в горах Швейцарії при виконанні бейс-стрибка загинув мій син Олексій", - написав Олексій Карпухін у Twitter.
Бейс-стрибок - стрибок із спеціальним парашутом з фіксованих об'єктів (будівель, скель), вказує видання "Новое время".
Олексій Широкожухов - один з чотирьох підозрюваних у справі про фарбування зірки на сталінській висотці та встановлення прапора України.
Вранці 20 серпня 2014 року невідомі вивісили на шпилі сталінської висотки на Котельнічеській набережній український прапор розміром 3 на 6 метрів і почали фарбувати зірку, що вінчає шпиль в жовто-блакитні кольори.
Московська поліція по гарячих слідах затримала підозрюваних. Серед них - Погрєбов Олександр 1981 року народження, Широкожухов Олексій 1988 року народження, Короткова Євгенія 1988 року народження і Лепешкіна Анна 1989 року народження.
22 серпня 2014 року відомий український руфер Mustang Wanted опублікував заяву про те, що саме він перефарбував зірку, а четверо обвинувачених "найсправедливішим у світі" судом в РФ в хуліганстві невинні.
Пізніше російських суд виправдав чотирьох підозрюваних і постановив виплатити їм понад 2 млн рублів за незаконне кримінальне переслідування.
Соціологи також зафіксували зростання скептицизму поляків щодо військової підтримки України та погіршення ставлення до українців >>
Масованої атаки безпілотників зазнала рросійська Рязань: ймовірно під ударом опинився логістичний центр маркетплейсу Wildberries. >>
Про атаку безпілотників, які нібито "летіли на Москву", заявила російська влада на світанку у вівторок, 28 липня: внаслідок атаки на заводі у Підмосков'ї виникла пожежа. >>
Під атаку українських безпілотників потрапили декілька російських міст: у Ростові спалахнула масштабна пожежа, а у Енгельсі горить військова казарма. >>
Упродовж останнього року російські хакери проводили масштабну кампанію кібершпигунства проти американських учених-ядерників, оборонних підрядників і державних службовців. За даними західних спецслужб, перед атаками на країни НАТО вони випробовували свої методи на українських організаціях. >>
Крилаті ракети FP-5 «Фламінго» у п’ятницю вранці, 24 липня, завдали удару по військовому заводу «АВИТЕК» у російському місті Кіров, що за 1 200 км від кордону України. >>