Вибух з послідуючим горінням стався у житловій дев’ятиповерхівці на вулиці Бурмістенка, 12 у Києві в середу. З будинку терміново евакуюють мешканців.
Про це повідомила журналістам речник Держслужби з надзвичайних ситуацій Світлана Водолага.
За її словами, вибух пролунав у квартирі на другому поверсі. Частково зруйновано перекриття між першим та другим поверхами.
"Внаслідок вибуху сталася пожежа. На місце виїхали рятувальники", - сказала пані Водолага.
З будинку наразі евакуювали 20 осіб. Інформації про можливих жертв та причину вибуху наразі немає.
У той же час, в соцмережах жителі столиці пишуть, що жертви все ж таки є, проте точна кількість невідома.
Нагадаємо, 8 липня в Києві також в Голосіївському районі в житловому будинку стався вибух. У результаті загинули жінка 1972 року народження, яку не встигли довезти до лікарні, і чоловік, якого знайшли під завалами, ще шестеро постраждали.