Лікарі одеського ТЦК масово видавали фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників
Фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників масово видавали за $16 тис лікарі одеського ТЦК. >>
Національне антикорупційне бюро вручило першу підозру за невнесені дані до електронної декларації
Детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру колишньому голові одного з міських судів Луганської області, який не вніс майно в електронну декларацію.
Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро.
"19 липня детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили про підозру колишньому голові одного з міських судів Луганської області у вчиненні правопорушень, передбачених ст. 366-1 («Декларування недостовірної інформації») та ч.2 ст. 368-2 («Незаконне збагачення») Кримінального кодексу України", - ідеться в повідомленні відомства.
За версією слідства, суддя у відставці не вніс до електронних декларацій за 2015-2016 роки відомості про транспортні засоби та об’єкти нерухомості, які перебувають у нього в користуванні, а також про майно, що перебуває у власності та користуванні його колишньої дружини, на загальну суму понад 10 мільйонів гривень.
"Варто зазначити, що подружжя розірвало шлюб ще у 2011 році, але й надалі проживало однією сім’єю", - підкреслюють детективи.
Згідно з повідомленням, наразі вирішується питання про обрання судді запобіжного заходу.
У НАБУ розповіли, що досудове розслідування кримінального провадження за зазначеними фактами детективи НАБУ розпочали у листопаді 2016 року.
За словами борців з корупцією, це - перше повідомлення про підозру серед усіх кримінальних проваджень, досудове розслідування у яких НАБУ та САП здійснюють на підставі аналізу даних в електронних деклараціях чиновників.
Фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників масово видавали за $16 тис лікарі одеського ТЦК. >>
На території Дніпропетровської, Запорізької та Львівської областей 20 січня проходять обшуки за фактом розкрадання державних коштів у сфері вивезення та захоронення побутових відходів, повідомила Нацполіція. Слідчі дії тривають, зокрема, у мерії Дніпра. >>
Кримінальне провадження Національне антикорупційне бюро зареєструвало за фактами можливого отримання хабаря колишніми високопосадовцями Служби безпеки України. >>
Нардепу Нестору Шуфричу київський апеляційний суд дозволив вийти з-під варти під заставу. >>
У росії повернення військових із фронту перетворилося на серйозну внутрішню загрозу – «ветерани» війни проти України вже вбили або покалічили понад тисячу людей. >>
Детективи НАБУ у середу, 10 грудня, провели обшуки у службових осіб ГУ ДПС у Хмельницькій області та ГУ ДПС у Миколаївській області. Також слідчі дії відбувалися в центральному апараті ДПС. >>