Небезпечний півострів: викрадено редакторку кримськотатарського дитячого журналу Едіє Муслімову
У окупованому росіянами Криму 21 листопада викрали головну редакторку кримськотатарського дитячого журналу "Арманчыкъ" 61-річну Едіє Муслімову. >>
Окупанти створюють штучні черги на адмінмежі з Кримом.
Представники так званої влади анексованого Криму вважають, що українська влада намагається завадити поїздкам українських туристів на кримські курорти.
Зокрема, на цьому наголосив самопроголошений «глава регіонального міжнаціонального комітету» Заур Смірнов у коментарі російським ЗМІ.
На думку зрадника, "Київ зробив спробу організувати нову блокаду півострова, цього разу туристичну".
"Наші джерела з числа службовців Держприкордонслужби України повідомляють про те, що отримали від київського керівництва команду створювати штучні перешкоди", – каже Смірнов.
На його думку, такі заходи "продиктовано страхом" через те, що українці нібито побачать реальну обстановку в Криму, а не "київську пропаганду".
"Ми раді бачити українських туристів у Криму, де для всіх відпочивавальників створено комфортабельні умови і гарантовано безпеку. Але спроба Києва блокувати поїздки своїх громадян нас не лякає, адже Крим не залежить від українського туриста", – самовпевнено бахвалиться Смірнов.
Російська влада окупаційна влада усіляко намагається видати бажане за дійсне і штучно створює картинку привабливості півострова для українських туристів.
Зокрема, напередодні, 17 липня, кримське прикордонне управління ФСБ РФ заявило, що українці нібито годинами стоять на прикордонних пунктах, чекаючи в кілометрових чергах проїзду до Криму. Мовляв, нібито 15 липня "через перешкоди української сторони" люди витрачали на "Чонгарі" близько 13 годин.
Зі свого боку, українські прикордонники заявили 17 липня, що окупанти Криму створюють штучні черги на адміністративному кордоні.
"Новий тиждень вже традиційно окупанти починають зі створення штучних черг", – сказав у коментарі сайту "Крим. Реалії" помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального управління з питань взаємодії зі ЗМІ Державної прикордонної служби України Максим Сорока.
Він заявив, що в черзі на в'їзд до Криму біля КПВВ "Чонгар" на той момент чекали 80 автомобілів, у районі контрольних пунктів "Каланчак" і "Чаплинка" черг не було, пішохідних черг також не спостерігалося.
Українські прикордонники заявляли також про зниження пасажиро-транспортного потоку через адмінкордон у порівнянні з минулим роком. Виникнення черг вони пов'язували з тим, що російські служби уповільнили пропускні операції на своїх пунктах пропуску навпроти українських КПВВ для створення необхідної картинки російським пропагандистським ЗМІ.
Нагадаємо, після анексії Криму Росією на початку 2014 року на адмінкордоні між материковою Україною і півостровом працюють три контрольних пункти в'їзду/виїзду: "Каланчак", "Чонгар" і "Чаплинка".
У окупованому росіянами Криму 21 листопада викрали головну редакторку кримськотатарського дитячого журналу "Арманчыкъ" 61-річну Едіє Муслімову. >>
Спецоперацію в окупованому Севастополі провела Служба безпеки України: було підірвано авто керівника штабу 41-ї бригади ракетних кораблів та катерів ЧФ рф Валерія Транковського, внаслідок чого йому відірвало ноги. >>
Нова адміністрація зосередиться на досягненні миру в Україні, а не на тому, щоб дозволити повернути окуповані територі, заявив старший радник Трампа Брайан Ланза. >>
Частину бонових загороджень, в тимчасово окупованому Криму, які були встановлені біля Керченського мосту для захисту від морських безпілотників, знову винесло на берег. >>
Російські морські піхотинці в тимчасово окупованому Криму платять командирам, щоб не їхати воювати в Курську область. Таким чином командування намагається приховати дані про втрати. >>
Міжнародне агентство з атомної енергії фінансувало дослідження російських вчених у Криму навіть після анексії півострова у 2014 році та після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну — попри те, що офіційно агентство визнає Крим українським. >>