Втрата Сіверська вартувала посад командирам 54 ОМБр та 10 ОГШБр
Кадрові рішення щодо командирів двох бригад ухвалено після стрімкої втрати Сіверська на півночі Донецької області >>
Невідомий вибуховий пристрій здетонував і вибухнув на сільській дорозі поблизу селища Майорське Бахмутського району Донеччини. Внаслідок вибуху загинув місцевий житель, ще одна особа важко поранена.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області у суботу.
Зазначається, що поліція з’ясовує обставини вибуху на сільській дорозі між селищами Зайцеве та Майорське, внаслідок якого постраждали двоє жителів селища Жованка.
Як пізніше повідомили у прес-центрі штабу АТО, з’ясувалося, що трагедія сталася, коли перехожі зійшли з дороги на узбіччя.
"Вчора близько 18.30 години неподалік КПВВ "Майорск" в районі н.п. Жованка, нехтуючи правилами безпеки, вийшли на узбіччя дороги та підірвались на невідомому вибуховому пристрої двоє цивільних осіб. Внаслідок вибуху чоловік 1979 року народження загинув на місці. Жінка 1981 року народження з важкими мінно-вибуховими травмами була доставлена до лікарні", - йдеться у повідомленні.
Повідомляється, що жінку каретою швидкої допомоги доставлено до лікарні міста Бахмут.
Раніше українська сторона Спільного центру координації та контролю (СЦКК) припускала, що низка вибухіву мирних кварталах можуть бути початком серії подібних терактів проти мирного населення з боку незаконних збройних формувань.
Кадрові рішення щодо командирів двох бригад ухвалено після стрімкої втрати Сіверська на півночі Донецької області >>
У Києві 27 грудня станом на 11 годину все ще триває багатогодинна тривога - наразі кількість постраждалих внаслідок комбінованої атаки рф відомо про 22 постраждалих. >>
Російські окупанти вдарили на Червкащині по Умані 26 грудня, травми отримали шестеро людей, серед них — двоє дітей. Є руйнування житлової інфраструктури. >>
Усю ніч росія атакувала морські порти в Одеській області, як наслідок – пошкоджені судна під прапорами Словаччини та Республіки Палау, елеватори, склади. >>
Правитель кремля володимир путін заявив, що американська сторона зацікавлена в організації майнінгу на ЗАЕС і спільне управління об'єктом без участі України. >>
Російські військові у Чернігові на Різдво вдарили по багатоповерхівці, загинула людина, п'ятеро поранених. >>