У Пермі та Дзержинську атаковано завод та станцію, у Керчі – «катери-охоронці», фото
У ніч проти 30 квітня українські військові уразили корабельно-катерний склад рф у районі Керченської протоки. >>
Роботи на будівництві Керченського мосту призвели до пошкодження оптоволоконного кабелю, що у свою чергу стало причиною збою телефонного зв'язку, а також відключення інтернету і банківських терміналів по всьому Криму в п’ятницю.
Про це повідомляє кримськотатарська газета "Avdet".
"У Севастополі та Криму сьогодні перестали працювати банківські термінали у магазинах і відділеннях банків півострова. Окрім цього, виникли проблеми зі зв'язком і мобільним інтернетом", - йдеться у повідомленні.
Наголошується, що причиною збою у телефонному зв'язку, інтернеті та банківських терміналах є пошкодження магістрального оптоволоконного кабелю.
"Пошкодження виникли у процесі будівництва підходів до Кримського моста", - повідомив гендиректор компанії "К-телеком" Володимир Зайцев, пообіцявши усунути поломки до вечора.
Водночас, російське видання "Медуза" із посиланням на так званого "віце-прем'єра" окупаційного "уряду" півострова Дмитра Полонського повідомляє, що на ділянці Темрюк - Керч було пошкоджено волоконно-оптичну лінію зв'язку.
Через це тимчасово обмежений доступ до інтернету абонентам, які знаходяться в роумінгу "К-телеком" (торгова марка Win mobile) і "КТК Телеком" ( "Волна мобайл").
Полонський додав, що також була знижена швидкість доступу в інтернет у більшості провайдерів й обмежено міжміське телефонне з'єднання абонентів фіксованого зв'язку.
На території анекосваного Криму працюють п'ять операторів мобільного зв'язку, включно з Win mobile й "Волна мобайл".
Росія, окупувавши український Крим 2014 року, активізувала підготовку будівництва Керченського моста. Вже 19 березня 2014 року Путін поставив перед Міністерством транспорту завдання побудувати Керченський міст в автомобільному та залізничному варіантах.
У ніч проти 30 квітня українські військові уразили корабельно-катерний склад рф у районі Керченської протоки. >>
Під час атаки в ніч з 28 на 29 квітня в тимчасово окупованому Криму були прильоти по аеродромах "Бельбек" та "Кіровське". >>
Радослав Сікорський, очільник МЗС Польщі, повідомив, що його країна у межах обміну з рф відпустила російського археолога Александра Бутягіна, про екстрадицію якого просила Україна за розкопки в окупованому Криму. >>
Низку важливих військових цілей агресора у Криму, зокрема три військові кораблі, винищувач, обʼєкти ППО – уразила Служба безпеки України. >>
В окупованому Криму бійці центру спецоперацій "Альфа" СБУ уразили три військові кораблі РФ: "Ямал", "Азов" і ще один військовий корабель невстановленого типу. Також уражено РЛС і логістику ворога. >>
Збройні Сили України у ніч на 11 квітня уразили нафтобазу, нафтоперекачувальну станцію, три склади боєприпасів та живу силу росіян на тимчасово окупованих територіях України та на території держави-агресора. >>