На Миколаївщині рашисти атакували залізничну інфраструктуру, фото
Внаслідок російського удару безпілотником по потягу у місті Миколаїв вранці 4 березня, пошкоджено залізничні вагони, одна людина дістала поранення. >>
Терорист Гіві стоїть поряд із Героєм України Ігорем Брановицьким, якого пізніше стратить Моторола
Генеральна прокуратура України зафіксувала та розслідує 134 страти українських військових та мирних громадян, вчинені на окупованому Донбасі проросійськими бойовиками та військовослужбовцями РФ.
Про це повідомляє видання "РБК-Україна", яке отримало відповідь на запит із Генеральної прокуратури. Фото документу видання не публікує.
На цей час у досудовому розслідуванні допитано як потерпілих понад 900 осіб, які безпосередньо утримувалися у полоні та зазнали тортур, катування та нелюдського поводження з ними з боку представників терористичних організацій.
"Зокрема, потерпілі повідомили, що вони були свідками вбивства 134 військовослужбовців та цивільних осіб, 121 з яких на цей час не ідентифіковано. Разом із тим, під час розслідування виявлені факти вбивства військовослужбовцями Збройних сил Російської Федерації та учасниками терористичних організацій ДНР і ЛНР полонених військовослужбовців та цивільних осіб. На цей час з показань допитаних потерпілих ідентифіковано 13 осіб, що були вбиті учасниками терористичних організацій ДНР і ЛНР", - вказано у відповіді Генпрокуратури.
Факти масових вбивств зафіксовані у містах Слов'янськ, Горлівка, Макіївка та в районі м. Іловайськ Донецької області.
На причетність до вчинення вказаних злочинів на даний час слідчим шляхом перевіряється більше десяти осіб з числа бойовиків терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР" та військовослужбовців Збройних сил РФ.
Варто відзначити, що у доповіді Управління Верховного комісара ООН з прав людини "Відповідальність за вбивства в Україні з січня 2014 по травень 2016 року" зазначалося, що в результаті страт на Донбасі загинули кілька сотень людей.
Внаслідок російського удару безпілотником по потягу у місті Миколаїв вранці 4 березня, пошкоджено залізничні вагони, одна людина дістала поранення. >>
Медведчук привласнив нафтопровід на ₴1,4 млрд грн та «відмив» €29,9 млн – Генпрокуратура >>
У Криворізькому районі Дніпропетровської області росіяни завдали удару по приміському пасажирському поїзду: внаслідок атаки загинула одна людина, ще семеро постраждали. >>
Російська армія за зиму застосувала проти України 738 ракет, понад 14 670 керованих авіабомб та майже 19 тисяч ударних безпілотників. >>
Внаслідок російських ударів по Одеській області вночі 27 лютого постраждали дві людини, серед яких дитина, та пошкоджено портові резервуари, лікарню, житловий будинок та авто. >>
Через нічну комбіновану атаку ворога в двох районах Києва виникли пожежі, також пошкоджений житловий будинок. >>