У Києві кілер фсб вчинив замах на офіцера ГУР
Контррозвідка Служби безпеки запобігла замовному вбивству офіцера Головного управління розвідки Міністерства оборони України. >>
Олесь Доній у 2015 році почав випускати програму "Остання барикада" на київському регіональному телебаченні (ДетекторМедіа)
Екс-депутат та громадський діяч Олесь (Олександр) Доній у Facebook повідомив про пограбування офісу Мистецького об'єднання "Остання барикада" заради інформації з комп'ютерів та залякування.
"Сьогодні вночі пограбували офіс "Останньої Барикади". Грабіжників цікавила інформація. З 5 комп'ютерів вкрадені 2-і один з них якраз мій, за яким я особисто працюю", - написав Доній.
За його словами, комп'ютери старі та дешеві, тому пограбування він пов'язує із професійною діяльністю.
"Красти в офісі "Останньої Барикади" нема чого-ані грошей, ані цінностей. Два комп'ютера , які вкрали можна здати хіба що за гривень 200. Отже, прийшли з двома цілями: 1.Інформація. 2. Попередження", - зазначає Доній.
У нападі він звинувачує владу, адже на комп'ютерах були паролі до його електронної пошти.
"Ну що ж, ще один привіт від влади? Звісно. жодних доказів. Звісно, порохоботи скажуть, ну до чого тут влада? Це ж просто "злочинці"! Ага, говоріть -говоріть. І паролі від моїх пошт(які були на комп'ютері) теж потрібні "злочинцям", а не спецслужбам, ну да, ну да", - іронізує учасник Революції на граніті.
Олесь Доній вважає, що напади - це результат того, що він вимагає дострокових виборів.
"До мене додому вламувалися вже кілька разів. Зокрема "випадково" на наступну ніч після того, як я на одній з конференцій я говорив про необхіднсть дострокових президентських виборів, бо з цим Президентом Україну чекає бідність і відсталість", - повідомляє Олесь Доній.
Наразі у поліції інцидент із пограбуванням офісу "Останньої барикади" не прокоментували.
Контррозвідка Служби безпеки запобігла замовному вбивству офіцера Головного управління розвідки Міністерства оборони України. >>
У Києві 25 грудня центральними площами та вулицями міста пройшла Різдвяна хода. >>
Яблуко вагою понад 1,2 кілограма виростив 63-річний киянин Юрій Кожем'якін – фрукт-гігант внесли до Національного реєстру рекордів України. >>
Минулого тижня слідчі поліції провели в рамках цієї операції 12 санкціонованих обшуків у Рівненській та Івано-Франківській областях, продовжуючи діяльність, розпочату у вересні. >>
У росії повернення військових із фронту перетворилося на серйозну внутрішню загрозу – «ветерани» війни проти України вже вбили або покалічили понад тисячу людей. >>
Служба безпеки та Національна поліція викрили трьох чоловіків, які здійснили подвійний терористичний акт у Києві 11 грудня. Затримання відбулося по «гарячих слідах» протягом 6 годин після вчинення вибухів. >>