ВДНГ виграв суд проти забудовників торгового центру, який хотіли звести поруч

16:58, 13.06.2017

(Фото: Facebook Євгена Мушкіна)

Національний комплекс "Експоцентр України" (ВДНГ) виграв справу у Київському апеляційному господарському суді проти забудовників, які збирались звести  багатоповерховий торговий центр на площі перед виставковим компексом. Про це повідомив тимчасово виконуючий обов'язки генерального директора Національного комплексу "Експоцентр України" Євген Мушкін на Facebook.

 

"Ми виграли суд по передвиставковій площі ВДНГ! Тепер центральний вхід не забудують торговим центром! Дякую Адміністрації Президента, ДУС та Київському апеляційному господарському суду за підтримку!", - написав Мушкін.

 

Нагадаємо, взимку на ВДНГ біля корпусів КНУ ім. Тараса Шевченка та виставкого центру почалося будівництво торгово-офісного центру.