Київрада зрівняла військовослужбовців добровольчих батальйонів у соціальних правах і гарантіях із учасниками Антитерористичної операції під час засідання у четвер.
За прийняття відповідного рішення проголосував 61 депутат.
Як повідомляє прес-служба київської організації ВО "Свобода", проект передбачає надання статусу бійців-добровольців особам, що проживають у Києві, які перебувають або перебували у складі добровольчих формувань та брали участь у бойових діях на сході України.
Також проектом пропонувалося створити спеціальну комісію Київради, яка опікуватиметься питанням надання статусу бійця-добровольця та урівняє права учасників бойових дій та бійців-добровольців.