Москву та Крим атакували безпілотники
Про атаку безпілотників, які нібито "летіли на Москву", заявила російська влада на світанку у вівторок, 28 липня: внаслідок атаки на заводі у Підмосков'ї виникла пожежа. >>
Наталію Шаріну травмували при конвоюванні до СІЗО (РДБ)
Екс-директору Бібліотеки української літератури в Москві Наталія Шаріна під час конвоювання до СІЗО в автозаку отримала компресійний перелом хребта.
Про це повідомляє "112 Україна" з посиланням на заяву адвокат Шаріної Євгенія Смирнова, опубліковану російськими ЗМІ.
Травму екс-директор отримала 29 жовтня 2015 року, хоча адвокати повідомили про це нещодавно. У жовтні 2015 року її перевозили з відділу поліції в ізолятор тимчасового утримання.
"В автозаку були жорсткі, чи то дерев'яні, чи то металеві сидіння. Водій не загальмував на лежачому поліцейському, автозак труснуло, і Шаріна вдарилася спиною", – повідомив адвокат правозахисникам.
Захист долучила до справи медичні документи про здоров'я Шаріної, в яких говориться, що вона страждає від наслідків компресійного перелому хребта.
25 травня в Міщанському районному суді завершилося судове слідство у справі Шаріної, обвинуваченої в екстремізмі і розтраті.
Покарання для неї прокуратура попросить у понеділок, 29 травня.
Нагадаємо, що в жовтні 2015 р. в Бібліотеці української літератури в Москві пройшли обшуки, а потім її директор Наталія Шаріна була затримана. У неї вилучили 150 книг і брошур.
За інформацією Слідчого комітету, щодо Шаріної порушено кримінальну справу за ст. 282 Кримінального кодексу РФ (розпалювання національної ненависті та ворожнечі, а також приниження людської гідності).
Приводом для порушення справи, згідно із заявою СК РФ, стало поширення серед відвідувачів бібліотеки видання Дмитра Корчинського, який було визнано судом екстремістським матеріалом і заборонено до використання. Пізніше слідство пред'явило їй звинувачення в розтраті. Директор бібліотеки заявила, що свою провину не визнає.
Про атаку безпілотників, які нібито "летіли на Москву", заявила російська влада на світанку у вівторок, 28 липня: внаслідок атаки на заводі у Підмосков'ї виникла пожежа. >>
Московське попівство лаври має усунути порушення законодавства про свободу совісті протягом 30 днів. >>
Під атаку українських безпілотників потрапили декілька російських міст: у Ростові спалахнула масштабна пожежа, а у Енгельсі горить військова казарма. >>
Упродовж останнього року російські хакери проводили масштабну кампанію кібершпигунства проти американських учених-ядерників, оборонних підрядників і державних службовців. За даними західних спецслужб, перед атаками на країни НАТО вони випробовували свої методи на українських організаціях. >>
Крилаті ракети FP-5 «Фламінго» у п’ятницю вранці, 24 липня, завдали удару по військовому заводу «АВИТЕК» у російському місті Кіров, що за 1 200 км від кордону України. >>
Група безпілотників у ніч проти четверга, 23 липня, атакувала нафтопереробний завод в Ульяновській області рф. >>