Обмін прильотами. Сили оборони все потужніше б'ють дронами по росії
Днями російське міноборони з гордістю відзвітувало про збиття над московією у березні 7347 українських безпілотників. >>
Бойовики терористичних ДНР і ЛНР наростили кількість та інтенсивність обстрілів протягом минулої доби. Зокрема, окупанти обстріляли позиції ЗСУ з систем залпового вогню «Град» у Попаснянському районі Луганської області в ніч на суботу.
Про це повідомив речник Міноборони з питань АТО Андрій Лисенко під час брифінгу в суботу.
«Минулої доби в зоні АТО ситуація значно загострилася. Російські окупаційні війська збільшили кількість та інтенсивність обстрілів українських позицій. Зокрема, застосували системи реактивної залпової системи вогню "Град" та неодноразово відкривали вогонь зі ствольної артилерії. Кількість снарядів, випущених по позиціях українських військових, перевищила позначку 400», - сказав полковник Лисенко.
За його словами, на луганському напрямку бойові дії розпочалися в селищі Кримське, де бойовики здійснили одну збройну провокацію зранку та три після опівдня. Увечері вогнева активність перемістилася до Попаснянського району. Після 22-ї години російсько-окупаційні війська відкрили вогонь з мінометів калібру 152 міліметри та БМ-21 "Град".
«На донецькому напрямку ворог найбільше стріляв у трикутнику Кам'янка-Авдіївка - шахта Бутівка. Бойовики вели мінометний та гранатометний обстріл по Авдіївці, в результаті чого там пошкоджено три будинки», - зазначив пан Лисенко.
Він додав, що на маріупольському напрямку бойовики найбільше стріляють у напрямку Павлополя та Широкиного.
За минулу добу в зоні проведення АТО семеро українських військових зазнали поранень і травм. Загальна кількість обстрілів – 55.
Днями російське міноборони з гордістю відзвітувало про збиття над московією у березні 7347 українських безпілотників. >>
Головнокомандувач Олександр Сирський повідомив про зимові успіхи українських захисників. >>
Покровськ, який рашисти намагаються захопити з липня 2024 року, й далі поглинає ворожі ресурси. >>
Зустріч Дональда Трампа та Володимира Зеленського, які обговорювали у США деталі мирного плану закінчення війни, не минула без «участі» рф. >>
Правитель кремля володимир путін заявив, що американська сторона зацікавлена в організації майнінгу на ЗАЕС і спільне управління об'єктом без участі України. >>
Військові аналітики назвали підрив автомобіля з російським генералом фанілом сарваровим серйозним ударом по іміджу росії, яка на грудневих мирних переговорах намагається демонструвати свою непереможність. >>