Хоче закінчити війну: Трамп чекає на зустріч із Путіним
Дональд Трамп заявив, що чекає на зустріч із правителем рф володимиром путіним, щоб закінчити війну в Україні. >>
Пол Манофорт відхрещується від "амбарної книги" Партії регіонів.
Американське інформагентство AP знайшло підтвердження платежів з "тіньової бухгалтерії" Партії регіонів політтехнологу, колишньому голові передвиборчої кампанії Дональда Трампа Полу Манафорту.
Про це йдеться у статті, оприлюдненій виданням у середу.
"У серпні 2016 року в Україні з'явилася рукописна книга з доларовими сумами і датами поруч з ім'ям Пола Манафорта, який був тоді головою передвиборних кампанії Дональда Трампа. Українські слідчі назвали це свідченням позапланових виплат від проросійської політичної партії (Партії регіонів - ред.), і частиною більш масштабної корупції при колишньому президентові країни. Манафорт, який працював на цю партію в якості міжнародного політичного консультанта, публічно поставив під сумнів автентичність книги", - йдеться в повідомленні агенство АР.
Агентство підтвердило платіж Манафорту з белізького офшору Neocom Systems Limited, у якого був рахунок в Киргизстані. Йдеться про суму 750 тисяч доларів.
"AP раніше було не в змозі самостійно перевірити платіж $750 тисяч відправлених в компанію Манафорта, але нещодавно отримані фінансові звіти відображають отримання Манафортом виплат з цього платежу. Записи показують, що Девіс Манафорт (фірма політтехнолога - ред.) отримала суму від NeoCom Systems на наступний день після дати виставлення рахунку", - сказано у статті.
За даними агенства, для переведенню Манафорту 750 тисяч доларів був «використаний договір між компанією "Davis Manafort" і офшорним підприємством Neocom Systems Limited, яке зареєстроване в податковому раю на Белізі».
При цьому гроші надійшли Манафорту не за політичні консультації, а за нібито продаж комп'ютерного обладнання в кількості 501 одиниця на суму 750 тисяч доларів.
Агентство також знайшло документи, що підтверджують виплату фірмі Манафорта у 2007 році $455 249, що також відображено у "амбарній книзі" Партії Регіонів.
Як пише АР, ця виплата була здійснена від компанії Graten Alliance Ltd., яка також була зареєстрована в Белізі, а тепер є неактивною.
"Фінансові звіти недавно отримані The Associated Press підтверджують, що, принаймні $1,2 млн виплат, згаданих у "амбарній книзі" поруч з ім'ям Манафорта були фактично отримані його консалтинговою фірмою в Сполучених Штатах. Вони включають в себе платежі в 2007 і 2009 роках", - сказано у статті.
Вказується, що Манафорт в коментарі агентству не став заперечувати, що його фірма отримувала гроші, проте сказав, що усі фінансові перерахунки є законними.
"Будь-які фінанси, отримані моєю компанією, є законними платежами за надані політконсалтінгові послуги. Я виставляв рахунки своїм клієнтам, і вони оплачували за допомогою банківських переказів", - сказав пан Манафорт.
Нагадаємо, за даними депутата Сергія Лещенка, Партія регіонів оплачувала послуги політтехнолога Пола Манафорта з використанням офшорних юрисдикцій і банків сумнівної репутації. Речник американського політтехнолога Пола Манафорта Джейсон Мелоні назвав заяви Сергія Лещенка безпідставними.
Дональд Трамп заявив, що чекає на зустріч із правителем рф володимиром путіним, щоб закінчити війну в Україні. >>
У неділю 22 грудня американський крейсер випадково збив винищувач-бомбардувальник США над Червоним морем, що стало найсерйознішим інцидентом за більш ніж рік американських операцій проти єменських повстанців-хуситів. >>
Найближчими днями адміністрація президента США Джо Байдена оголосить про свій фінальний пакет військової допомоги — на $1,2 мільярда. >>
До шортлістів 97-ї кінопремії Оскар потрапили два документальні фільми про війну в Україні – це "Порцелянова війна" режисерів Брендана Белломо й Слави Леонтьєва та "Одного разу в Україні" режисерки Бетсі Уест. >>
Допуск до державної таємниці найвищого рівня не отримає мільярдер, близький союзник обраного президента США Дональда Трампа, глава SpaceX Ілон Маск. >>
Від стратегічних помилок у створенні власних безпілотних систем армію США врятував досвід України у використанні безпілотників проти російських загарбників. >>