Серія зухвалих диверсій проти силовиків відбулася в Києві
Хвилю диверсій проти силовиків зафіксували в Україні. >>
Павло Панасюк домігся того, щоб його відпустили з-під варти (slavgorod.com.ua)
Слов'янський міськсуд вирішив відпустити під домашній арешт Павла Панасюка, який в 2015 році спричинив смертельну ДТП, у якій загинуло троє людей.
Про результати судового засідання 11 квітня під головуванням Інни Сидоренко повідомив у Facebook журналіст Олександр Білінський.
"Обвинувачений, сидячи в СІЗО, оформляє в штабі АТО пропуск на перетин блокпостів і СБУ видає йому такий дозвіл. У окуповане місто раніше переїхала його дружина з дитиною. На наступному засіданні його випускають під домашній арешт", - написав журналіст.
Він припускає, що Панасюк може втекти на захоплену бойовиками територію до своєї родини.
"У рішенні суду зазначено, що на нього одягнуть електронного браслета, якого немає на балансі міського управління поліції", - повідомляє Білінський.
Павло Панасюк із 2015 року перебував у слідчому ізоляторі.
Його арештували після того, як він 1 серпня о 21:30 в селищі Богородичне Слов'янського району автомобілі "Toyota Prado" скоїв ДТП, зіткнувшись з автомобілем "Skoda Octavia", троє пасажирів якого, у тому числі 10-річний хлопчик, загинули, а Панасюк втік із місця злочину.
Як розповіла Євгена Веселовська, мама загиблого хлопчика, на засіданні суду 21 березня повинно було прийматися рішення про зміну запобіжного заходу Панасюка.
Адвокати клопотали, щоб замість СІЗО його перевели під домашній арешт. Аргументували це тим, що підозрюваний вже 1,5 року знаходиться в ізоляторі, а у нього маленька дитина і літні батьки. Батько Панасюка – екс-начальник Горлівського міськуправління міліції.
Саме захисники загиблих у ДТП надали суду витяг зі штабу АТО про те, що громадянин Панасюк оформив перепустку на перетин блокпостів і в разі, якщо його відпустять, може виявитися на непідконтрольній Україні території.
Хвилю диверсій проти силовиків зафіксували в Україні. >>
До довічного позбавлення волізасудили депутата Сергія Батрина, який підірвав гранати в будівлі Керецьківської сільської ради, що на Закарпатті. >>
Ніхто із прокурорів, котрі незаконно обвинувачували учасників Євромайдану, і жоден суддя, який їх судив, станом на зараз не притягнуті до відповідальності. >>
Касаційний господарський суд у понеділок, 19 листопада, підтримав рішення Північного апеляційного господарського суду про те, що Довженко-Центр не має права оскаржувати рішення про його реорганізацію. >>
Військовослужбовця 56 бригади Сергія Гнезділова підозрюваного в дезертирстві Київський апеляційний суд рішенням від 19 листопада залишив під вартою. >>
У центрі документального фільму «1000 днів волі» історії п’яти українських героїв. Стрічку створили у Міністерстві внутрішніх справ України. >>