Не фонтан: у центрі Києва варто встановити пам'ятник воїну-захиснику
На цьому місці мав би стояти пам'ятник. Це може бути пам'ятник воїну-захиснику. І я точно знаю, що актуальність цього пам'ятника була б ще багато років на вищому рівні. >>
Поятяги київського метро можуть надовго залишитися у депо (Сергій Ніколаєв, "Сегодня")
Київський метрополітен може зупинити роботу через борг у майже 2 мільярди доларів перед ТОВ "Укррослізинг", якою опосередковано володіють російські банки.
Апеляційний господарський суд Києва задовольнив позов ТОВ "Укррослізинг" та зобов'язав стягнути з КП "Київський метрополітен" 1 мільярд 966 мільйонів гривень.
У результаті цього виконавча служба наклала арешт на майно київського метро.
"Загрозлива ситуація склалася навколо боргу "Київського метрополітену", рахунки якого, як ви знаєте, арештовано за рішенням суду. А це пряма загроза паралізації роботи і зупинки столичного метро", - сказав мер Києва Віталій Кличко.
Він зазначив, що ТОВ "Укррослізинг" належить російським власникам.
"Київська міська рада розцінює дії ТОВ "Укррослізинг", як структури прямо афілійованої з країною-агресором – Російською Федерацією", - поінформував Київську міську раду Кличко.
Він зазначив, що метрополітен намагається погасити борг за 100 вагонів, куплених у 2009 році. За них поки що заплачено 800 мільйонів гривень.
ТОВ "Укррослізинг" зареєстрована в Україні, але є дочірньою структурою компанії "Ukrrosleasing Cyprus Limited", що зареєстрована на Кіпрі.
Компанією на Кіпрі володіють російські банки: "Внешэкономбанк", "ВЕБ-Лізинг" та "ВТБ Лізинг Україна", до офшору може бути причетний Юрій Іванющенко, повідомляють "Наші гроші".
Віталій Кличко запевняє, що адміністрація столиці буде намагатися зробити все, щоб метрополітен не зупинив роботи через борги російським банкам.
Для цього депутати Київради планують звернутися з проханням про допомогу до Президента, Уряду та РНБО.
На цьому місці мав би стояти пам'ятник. Це може бути пам'ятник воїну-захиснику. І я точно знаю, що актуальність цього пам'ятника була б ще багато років на вищому рівні. >>
У день Великодня, 12 квітня, в Києві відбудеться фіксація рекорду України та світового рекорду в межах культурного проєкту "Писанка Єднання". >>
Встановлення фонтану на місці пам'ятника Леніну в центрі Києва є нейтральним, а не відіграє ролі у меморіалізації – заявив голова Українського інституту національної пам'яті, історик та військовий Олександр Алфьоров. >>
Російські варвари в Нікополі, що на Дніпропетровщині, вдарили зранку 7 квітня по автобусу: троє загиблих, ще 12 поранені. >>
Із урядом Лівії офіційний Київ налагодив зв'язки у Тріполі й нібито створив форпост, який тепер становить загрозу для російських суден, що проходять через Середземне море у напрямку Суецького каналу. >>
Сили безпілотних систем разом із Головним управлінням розвідки знищили в окупованому росіянами Криму базу підготовки тяжких безпілотників "Оріон", транспортний літак АН-72П та радіо-локаційну систему "Меч". >>