Столичне варварство: Київрада віддала Столару під забудову історичний будинок купця Логвінова, фото
Історичний будинок купця Логвінова на вулиці Казиміра Малевича, 127, Київрада на засіданні у минулий четвер передала під забудову. >>
В соцмережах вистачає оголошень про участь в мітингах за гроші.
Кількість платних пропозицій щодо участі в акціях протесту в центрі Києва різко зросла у соціальних мережах в останні дні. Вербувальники соцмережі «ВК» пропонують бажаючим «мітингарям» оплату в розмірі від 250 до 600 гривень на добу.
Відповідні платні оголошення проаналізували журналісти агенції «Укрінформ» в понеділок.
Зокрема, в соціальній мережі «ВК» активно поширюються пости - практично однакові, в яких пропонують гроші (250 грн/день, 600 - грн/доба) - за участь в акціях протесту у центрі столиці.
Наприклад, оголошення від 19 лютого: "Масовка на завтра. Лише хлопці і чоловіки віком 18-45 років. Оплата 40 грн/год. Бонуси за друзів".
Також громадян запрошують на "мирний мітинг на підтримку малого бізнесу, 21-е число (з 16 років). Стояти потрібно добу (намет, чай). Оплата - 600 грн".
"Потрібні люди на акцію 21.02.2017. Чоловіки, жінки у віці 18-65 років. Акція проходить у центрі Києва. Зустрічаємось метро "Арсенальна" о 8.30. Оплата - 8.30 - 18.30 - 250 грн, доба - 600 грн. Чай, кава".
Як видно з оголошень, також проводиться збір на акцію на Майдані Незалежності на 22 лютого: "Підробіток на 22.02. Від 16 до 70 років, хлопці та дівчата. Три години 70 грн, оплата відразу після роботи! Робота в першій половині дня (збір о 9.00 на Майдані Незалежності...".
"Масовка 22 лютого! Потрібні люди! Місць багато! Збір о 8.40 на Майдані Незалежності. (Біля Два Гуся). Працюємо три години. Оплата 90 грн".
Журналісти наводять акаунти, що здійснюють розповсюдження закликів до платної участі у протестних заходах: "Вадим Вадимович"; "Работа для молодежи"; "Работа в Киеве (массовки, акции, промо, митинги)"; "Работа и подработка в Киеве для студентов! Киев промоут"; "Кастинг Зйомка Робота Актори Моделі Масовка Фото"; "Работа Киев"; "Киев, съемки, массовка, зрители" тощо.
Зазначимо, що ці оголошення поширюються тільки у контрольованій російськими спецслужбами соціальній мережі "ВК".
Водночас експерти пов'язують масову появу таких оголошень у дні відзначення третіх роковин масових розстрілів під час Революції Гідності із наміром розгойдати суспільно-політичну ситуацію в державі.
Як зазначив у коментарі Укрінформу співробітник правоохоронних органів, який побажав залишитись неназваним, "зважаючи на те, що кількість розміщень вказаних постів має хвилеподібний характер, тенденцію до зростання, чітко окреслену цільову аудиторію та відповідні їй канали доведення, в діях осіб, які це здійснюють, можна констатувати наявність єдиного замислу та мети до розгойдування суспільно-політичної ситуації в державі, організації масових заворушень тощо".
Нагадаємо, вчора в центрі Києва відбулися сутички між учасниками так званого «Блокадного віче» та поліцією.
У Раді засудили участь у сутичках депутатів від «Самопомочі» Семена Семенченка і Єгора Соболєва.
Історичний будинок купця Логвінова на вулиці Казиміра Малевича, 127, Київрада на засіданні у минулий четвер передала під забудову. >>
Хвилю диверсій проти силовиків зафіксували в Україні. >>
У неділю, 24 листопада, поліція Києва повідомила, що стрільця, який вчинив переполох у столичному готелі та смертельно поранив чоловіка, затримано. >>
У День Гідності та Свободи мер Києва Віталій Кличко передав бійцям батальйону «Свобода» 4-ї бригади Нацгвардії України «Рубіж» чергову партію допомоги від громади столиці. Зокрема, бомбери «HEAVYSHOT» БпЛА Mavic різних типів, fpv-дрони та системи РЕБ. >>
23 листопада в Україні вшановують 91-ші роковини пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932—1933 рр. та масових штучних голодів 1921—1923 та 1946—1947 років. >>
Пам’ятник легендарному військовому Дмитру "Да Вінчі" Коцюбайлу відкрили в Києві сьогодні, 21 листопада – він встановлений у центрі міста на Аскольдовій могилі, де й похований Герой України. >>