Серія зухвалих диверсій проти силовиків відбулася в Києві
Хвилю диверсій проти силовиків зафіксували в Україні. >>
Вогнехерща на вулиці Грушевського у 2014 році.
Українці відзначають третю річницю кривавого Водохреща на столичній вулиці Грушевського 19-20 січня. Тож саме у ці дні поліція Києва несе службу в посиленому режимі. Утім, націоналісти таки підпалили шини і влаштували бійки з правоохоронцями у центрі столиці у четвер ввечері.
Про це повідомляють українські ЗМІ.
Так, представники "Організації українських націоналістів", "Правого сектора" і "Білого молота", які проводили в центрі Києва марш в пам'ять про запекле протистояння активістів Революції гідності із бійцями «Беркуту» на вулиці Грушевського 19-20 січня 2014 року, навіть через три роки після тих подій влаштували бійку з правоохоронцями.
У четвер пізно ввечері, на перетині Паркової алеї та вулиці Грушевського, де на Водохреще в 2014 році учасники революції палили покришки з метою перешкодити просуванню силовиків, націоналісти, які йшли колоною, почали посеред дороги поливати бензином принесені ними автомобільні покришки. Чимало активістів були у вогнетривких костюмах, тож до цієї акції готувалися заздалегідь.
Під час ходи в натовпі періодично вибухали петарди, а на чолі колони активісти несли запалені фаєри.
У цей час з боку стадіону ім. Лобановського рушила колона правоохоронців, яка оперативно заблокувала прохід.
У відповідь на це націоналісти кинули покришки і з криками "Ганьба" почали жбурляти в правоохоронців каміння, палиці та петарди. Після нетривалої сутички, сторони розішлися на деяку відстань.
Правоохоронці закликали присутніх поводитися мирно і не порушувати громадський порядок. Тоді як учасники акції заспівали державний гімн України і вирішили повернутися на Майдан.
Пізніше, вже під стелою Незалежності учасники мітингу заявили, що це не остання їхня акція і "боротьба триває".
Не дивно, що поліція Києва повідомила, що 19-20 січня понад 1тис.130 співробітників поліції і військовослужбовців Національної гвардії будуть нести службу в посиленому режимі в центральній частині Києва під час засідань Верховної Ради і проведення заходів з масовою участю громадян.
У п'ятницю поліція Києва пообіцяла провести профілактичну бесіду із організаторами мітингу і маршу, які відбулися у четвер ввечері.
Нагадаємо, що націоналісти з ОУН на чолі з Миколою Коханівським вже далеко не вперше влаштовують протистояння з поліцією з нагоди пам’ятних дат Євромайдану.
19-20 січня 2014 року назвали «Кривавим Водохрещам» або «Вогнехрещам», бо саме в ці дні загострилося протистояння мітингувальників та влади, що викликало ухвалення так званих «диктаторських законів», які затвердили у Верховній Раді в ручному режимі.
Тоді ж було підпалено автобус «Беркуту», а самих бійців закидали камінням і петардами. Спецпризначенці застосували спецзасоби й водомет.
Хвилю диверсій проти силовиків зафіксували в Україні. >>
У неділю, 24 листопада, поліція Києва повідомила, що стрільця, який вчинив переполох у столичному готелі та смертельно поранив чоловіка, затримано. >>
У День Гідності та Свободи мер Києва Віталій Кличко передав бійцям батальйону «Свобода» 4-ї бригади Нацгвардії України «Рубіж» чергову партію допомоги від громади столиці. Зокрема, бомбери «HEAVYSHOT» БпЛА Mavic різних типів, fpv-дрони та системи РЕБ. >>
23 листопада в Україні вшановують 91-ші роковини пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932—1933 рр. та масових штучних голодів 1921—1923 та 1946—1947 років. >>
Пам’ятник легендарному військовому Дмитру "Да Вінчі" Коцюбайлу відкрили в Києві сьогодні, 21 листопада – він встановлений у центрі міста на Аскольдовій могилі, де й похований Герой України. >>
Ніхто із прокурорів, котрі незаконно обвинувачували учасників Євромайдану, і жоден суддя, який їх судив, станом на зараз не притягнуті до відповідальності. >>