Атака авіазаводів в Ульяновській та Новгородській областях: понівечено чимало літаків
Авіабудівний завод “Авіастар”в Ульяновській області та авіаремонтний завод у Новгородській області російської федерації уразили Сили оборони України. >>
Георгій Тука вірить в деокупацію Донбасу протягом року.
Російські окупанти заберуться з Донецької і Луганської областей у 2017 році. Тоді як за окупований Крим Росія буде триматися до останього.
Таке переконання висловив в інтерв’ю виданню «Апостроф» заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука у понеділок.
«Переконаний у тому, що вони повернуть ДНР і ЛНР. А ось за Крим вони будуть триматися до останнього. І тут дуже важливо не зменшувати санкційний тиск. Найімовірніший шлях повернення Криму - це коли у самій Федерації почнуться відцентрові процеси», - вважає пан Тука.
За його словами, «зараз це може здатися фантастикою і прагненням видати бажане за дійсне, але якщо згадати середину 1990-х, коли там все тріщало, то це не здається таким вже неймовірним».
«І недаремно Путін і компанія щосили намагаються позбавитися від санкцій», - каже Георгій Тука.
Щодо термінів деокупації Донбасу заступник міністра зазначив: «Я оптимістичний. У мене є відчуття, що це відбудеться в 2017-му, максимум, у 2018 році.»
На думку пана Туки, звільнення Донбасу відбудеться на умовах Мінського процесу, тож військове вирішення цієї проблеми він виключає.
Нагадаємо, що раніше заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій заявляв, що повернення анексованого Криму до складу України в найближчі 3-5 років неможливе. Георгій Тука також припускав технічну можливість провести вибори на окупованій частині Донбасу до кінця 2016 року.
Авіабудівний завод “Авіастар”в Ульяновській області та авіаремонтний завод у Новгородській області російської федерації уразили Сили оборони України. >>
Країна-окупантка поступово звикає жити під звуки постійних сигналів тривоги. >>
Внаслідок атаки українських БПЛА в місті Лабінськ Краснодарського краю рф спалахнула пожежа на нафтобазі. >>
У Республіці Адигея рф 14 березня було уражено аеродром "Майкоп". >>
Під час телефонної розмови з президентом США Дональдом Трампом цього тижня путін запропонував перевезти до Росії запаси іранського збагаченого урану в рамках угоди про завершення війни в регіоні. >>
Після 2022-го в рф створили секретний підрозділ для вбивств і викрадень за кордоном. >>