Політв’язень-євромайданівець Андрій Коломієць звільнився після 10 років увʼязненняв рф
Після 10 років увʼязнення вийшов на свободу політв’язень Андрій Коломієць. Наразі він утримується у депортаційному центрі у Краснодарському краї. >>
Суддя Гальонкін звів садибу, що нагадує церкву.
Заступник голови Апеляційного суду Полтавської області Сергій Гальонкін володіє великими земельними ділянками, а також двома будинками, один з яких має загальну площу 661 метр квадратний і зовні схожий на храм. Такої садиби, згідно декларацій, немає в жодного іншого судді регіону.
Про це повідомляє проект Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан» PROSUD.
«Будинок Сергія Гальонкіна розміром 661 кв.м, що знаходиться в передмісті Полтави та зовні нагадує церкву. Цей маєток є найбільшим серед задекларованих будинків суддів Полтавського регіону", - зазначають журналісти проекту.
До матеріалу додається і відео, зняте з повітря, на якому добре видно чотириповерховий особняк з трьома «церковними банями», подвір’я з критим басейном і кілька дорогих авто.
Цей розкішний маєток суддя збудував у селі Росошенці поблизу Полтави. Вперше ця садиба згадується в декларації Сергія Гальонкіна за 2014 рік, згідно ж державного реєстру майнових прав, зареєстровано даний будинок в лютому 2015 року.
Однак знімки Google Earth засвідчують, що будинок побудовано ще в 2007 році.
З електронної декларації судді Гальонкіна випливає, що у власності його родини (дружина, син та теща) перебувають також квартири в Полтаві та Києві, офіси, гараж та ще два будинки: площа одного з них - 245 кв.м, площа іншого, недобудованого, не вказана.
Згідно деклараціям пана Гальонкіна, основним доходом сім'ї з чотирьох осіб є його... заробітна плата.
У декларації за 2015 рік суддя також вказав готівкові кошти у розмірі 150 тис. грн.
Основним доходом дружини судді Гальонкіна, яка працює приватним нотарусом, за останні два роки є кошти отриманні від надання в оренду майна, очевидно квартири, в розмірі 60 тис. грн. на рік.
Ціікаво, що нотаріус Гальонкіна востаннє декларувала дохід від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності в декларації чоловіка – судді Гальонкіна за 2013 рік.
«Отже, згідно офіційної декларації пана Гальонкіна, щонайменше останні три роки саме його заробітна плата судді була основним доходом родини», - дійшли висновку журналісти проекту PROSUD.
У власності родини судді Сергія Гальонкіна також є і рухоме майно: автомобіль Honda Civic 2008 року та мотоцикл YAMAHA YBR 125 2012 року, що належать самому судді, а також, два автомобіля дружини – TOYOTA RAV4 2006 року та Honda CR-V 2011 року.
Окрім цього мотоциклом Honda CBR250RB 2011 року випуску володіє син-студент.
До речі, має також суддя Сергій Гальонкін і старшу доньку - Юлію, яка працює суддею Октябрського райсуду Полтави і яка не вказана в його декларації. Отже апеляційні скарги на винесенні нею рішення можуть розглядатися її батьком, Сергієм Анатолійовичем, в апеляційному суді.
«Очевидно, перед нами народження нової суддівської династії. Враховуючи амбіції Сергія Гальонкіна стати головою апеляційного суду Полтавської області, ми маємо побоювання щодо даної суддівської родини. Однак як і Сергія Анатолійовича, так і його дочку, Юлію Сергіївну, ще чекає кваліфікаційне оцінювання суддів, за яким ми будемо активно слідкувати», - констатують активісти проекту PROSUD.
Дану інформацію щодо судді Гальонкіна вони планують офіційно передати до Національного антикорупційного бюро України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради юстиції.
Після 10 років увʼязнення вийшов на свободу політв’язень Андрій Коломієць. Наразі він утримується у депортаційному центрі у Краснодарському краї. >>
Служба безпеки викрила на співпраці з фсб головну бухгалтерку однієї з філій АТ «Укрзалізниця» у Полтавській області. >>
Працівники ДБР повідомили про підозру командиру військової частини з Черкащини. Він допустив безпідставне нарахування майже 6 мільйонів гривень доплат 91 військовому, які не брали участь у бойових діях. >>
Працівники ДБР повідомили про підозру колишньому командиру однієї з бригад тероборони та його трьом підлеглим, які допомогли отримати дружині комбрига понад 922 тисячі гривень додаткової винагороди. >>
Військовий суд у тимчасово окупованому Севастополі засудив до двох років і десяти місяців колонії-поселення офіцера ППО Ігоря Пашкова, який у 2023 році помилково збив вертоліт російської армії. >>
ро підозру колишньому директору одного з департаментів Міністерства оборони України та двом керівникам державного підприємства, які поставили у бойові підрозділи браковані великокаліберні кулемети, повідомили працівники Державного бюро розслідувань. >>