Наступ на DeepState: Сирський хоче мобілізації команди, дискредитації та закриття проєкту - Безугла
Замість стабілізації оборони Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський почав наступ на команду DeepState. >>
Луценко і Лещенко закидають один одному приховування статків за жіночими спідницями.
Народний депутат Сергій Лещенко стверджує, що Генпрокурор Юрій Луценко володіє величезним будинком у центрі Києва, але цей об’єкт нерухомості оформили на бухгалтерку його дружини Ірини Луценко, яка є народним депутатом.
Про це депутат Лещенко заявив в інтерв’ю «5 каналу», коментуючи скандал довкола купівлі ним квартири у столиці за 200 тис. доларів.
«Якби я щось хотів приховати, я б це зробив, як роблять наші відомі політики, президенти, міністри – оформлюють це на підставних осіб, на офшорні компанії, на якихось невідомих родичів, потім це губиться десь в реєстрах; на бухгалтера, як генпрокурор це робить», – сказав Лещенко.
Депутат від Блоку Петра Порошенка стверджує, що йому не було чого приховувати в історії щодо купівлі ним квартири в центрі столиці, бо він знає, що на його боці правда.
«І тому я це зробив, як це робиться в нормальних цивілізованих країнах, все на своє ім’я. Тому звичайно, я дуже задоволений тим, що суспільство переконалося, що в цій історії жодних незаконних збагачень, порушень закону взагалі не було», – каже Сергій Лещенко.
За його словами, детективи НАБУ перевірили його «таким сканером,як нікого раніше».
«Напевно МРТ коли роблять, то менш детально перевіряють, тому що я носив документи, які стосуються ще радянських часів. Вони все це вивчали і зробили свій висновок. В принципі, на все майбутнє життя ця історія показала, що в мене легальні всі ресурси, доходи, всі кошти чесні і я в подальшому взагалі нікого не буду остерігатися, тому що в мене вже є, знаєте, довідка», - каже депутат.
І пропонує іншим посадовцям пройти подібну перевірки і надати відповідну довідку. При цьому, пан Лещенко натякнув на людину, яка тричі обіймала посаду Генпрокурора (вочевидь, йдеться про Святослава Піскуна – Ред.), який є «власником вілли на Лазуровому березі».
«І таких прикладів багато. Наприклад, чинний Генпрокурор – у нього оформлено все на бухгалтерку його дружини, власник величезного будинку в центрі міста», – заявив Сергій Лещенко.
На уточнююче запитання ведучого, чи йдеться про Юрія Луценка, депутат Лещенко відповів: «Ну звичайно, Луценко. Таких прикладів багато, коли оформлюють усе на підставних осіб. Тому я дуже задоволений, що в моїй історії крапку поставив незалежний антикорупційний орган і сказав – усе законно. І мені в житті після цього буде набагато легше».
Утім, Генпрокурор Юрій Луценко заперечив, що він, або члени його родини володіють будинком у Києві.
«Прочитав чергову фантазію депутата Лещенка про те, що в мене є «величезний будинок в центрі Києва», оформлений на бухгалтерку моєї дружини. Офіційно заявляю: ніяким будинком у Києві ні я, ні члени моєї родини не володіють. Ховати свої статки за жінками залишається виключною прерогативою Лещенка. Електронну декларацію заповнюю і здам вчасно», – написав у своєму Facebook пан Луценко, маючи на увазі те, що за твердженнями депутата Лещенка, більшу частину суми на придбання квартири йому надала кохана дівчина.
Замість стабілізації оборони Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський почав наступ на команду DeepState. >>
Нардеп Олександр Дубінський зазнав поразки в апеляційному розгляді у справі про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією: апеляційний суд не задовольнив скаргу, подану адвокатом Дубінського. >>
Систематично порушує права пацієнтів та дискримінує приватних медиків Міністерство охорони здоров’я, тим самим стимулюючи корупцію і хабарництво в медицині. >>
На другий день (19 грудня) з другої спроби Верховна Рада таки відкликала депутата Юрія Бойка з посади члена Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин. >>
Міхаїла Кавелашвілі обрала президентом Виборча колегія Грузії, абсолютну більшість якої становить провладна партія «Грузинська мрія», >>
У суботу, 14 грудня, в грузинському парламенті починають процедуру президентських виборів, вперше через Колегію виборників, які чинна президентка та опозиція не вважають легітимними. >>