Клята бюрократія: тисячі литовських дронів «прилетять» в Україну із значною затримкою, фото
Через бюрократію литовські дрони для України, які мали поставити ще до кінця 2024 року, досі на складах у Литві. >>
Нормандська четвірка за круглим столом.
Переговори президента України Петра Порошенко, канцлера Німеччини Ангели Меркель, президента Франції Франсуа Олланда та президента Росії Володимира Путіна розпочалися у Берліні у середу ввечері.
Усі учасники перемовин розмістилися за великим круглим столом в резиденції канцлера ФРН. Разом із ними у перемовинах беруть участь й міністри закордонних справ.
Переговори стартували після тристоронньої зустрічі Ангели Меркель, Петра Порошенка та Франсуа Олланда. Останнім на переговори прибув Володимир Путін.
Проти приїзду Путіна до Берліна протестували сотні людей (українці і сирійці), які принесли до Рейхстагу дестяки закривавлених іграшкових ведмежат. Іграшки символізують загиблих від російської агресії дітей.
Відомо, що під час зустрічі Україна наполягатиме на узгодженні так званої «дорожньої карти» із виконання Мінських домовленостей. Офіційний Київ вимагає спочатку виконати безпекову частину (припинення вогню, виведення військ, повернення контролю над кордоном тощо) і лише потім перейти до політичної.
Тоді як російська сторона наполягає передусім на політичних вимогах - тобто наданні особливого статусу Донбасу і проведенні виборів на окупованих територіях.
Прогнозується, що переговори триватимуть до 22:00 за київським часом. Потім глави Німеччини, Франції та Росії перейдуть до обговорення ситуації в Сирії.
Через бюрократію литовські дрони для України, які мали поставити ще до кінця 2024 року, досі на складах у Литві. >>
У нашій державі День українського політв'язня відзначають 12 січня. >>
В Україні в Інститут серця вперше провели ретрансплантацію серця. >>
Зустріч новообраного президента США Дональда Трампа та Путіна може організувати Швейцарія, попри ордер на арешт останнього від Міжнародного кримінального суду. >>
Серію робіт «Діти війни», що відображають емоції дітей, які стали свідками воєнних подій створила маріупольська художниця Ірина Федоренко. >>
Списками місць для пошуку та ексгумації останків жертв історичних конфліктів обмінялися Україна та Польща. >>