«Дружбу» реанімують: ЄС допоможе Україні відремонтувати трубопровід
ЄС запропонував Україні технічну допомогу та фінансування, і Україна на цю пропозицію пристала. >>
Автомобіль російської правозахисниці, координаторки проекту «РосУзник» Яни Гончарової, який приїхала на окупований півострів, аби відвідати родини політв’язнів Олександра Кольченка, Олега Сенцова та ув'язнених кримських мусульман, пошкодили невідомі в ніч на неділю.
Про це повідомила сама пані Гончарова у Facebook в неділю.
Правозахисниці приїхала до Криму на автомобілі з російськими номерами з материкової України, через контрольний пункт «Каланчак» ще 13 вересня. За її словами, вона зробила це свідомо, щоб не порушувати законодавство України.
Утім, невідомі пошкодили її автомобіль вночі, 18 вересня: порізали усі колеса та розбили скло молотком тощо.
«Я не вірю у випадкові співпадіння, тим більше тут і зараз. Що це – привіт від силовиків, спроба залякати чи «покарати»? Показати найпрозоріші і чесні вибори? Не знаю. Але тепер я знаю, як у Криму зустрічають», - каже Яна Гончарова.
За її словами, поліція висунула версію, що напад міг бути пов’язаний із тим, що Яна зайняла чиєсь паркувальне місце або не дала свій номер телефону якомусь залицяльнику.
ЄС запропонував Україні технічну допомогу та фінансування, і Україна на цю пропозицію пристала. >>
Країна-окупантка поступово звикає жити під звуки постійних сигналів тривоги. >>
Умови вступу по трьох фінальних переговорних кластерах Україна отримала сьогодні, 17 березня, від Європейського Союзу. >>
Нову літературну премію "Григір" за найкращу книжку короткої прози заснували в Україні - відзнаку присвятили Григору Тютюннику. >>
У «Дії» почався бета-тест нової категорії в Реєстрі збитків — A3.4 «Втрата оплачуваної роботи». >>
Внаслідок атаки українських БПЛА в місті Лабінськ Краснодарського краю рф спалахнула пожежа на нафтобазі. >>