Корупція в Держприкордонслужбі: підозрюються Дейнека і оточення
Про викриття схеми систематичного хабарництва топпосадовців Державної прикордонної служби України – заявили антикорупційні органи. >>
Святослав Протас.
Кабінет міністрів звільнив Святослава Протаса, якого підозрюють у хабарництві й розкраданні коштів, з посади заступника голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України.
Відповідне розпорядження від 13 липня оприлюднене у четвер на офіційному сайті уряду.
Згідно іншого розпорядження Кабміну, Святослав Протас також відсторонений від виконання обов'язків голови Держсанепідслужби, які він виконував до 13 липня.
Нагадаємо, що 30 червня Національне антикорупційне бюро (НАБУ) і поліція затримали на хабарі головного санітарного лікаря України Святослава Протаса.
Тоді глава МВС Арсен Аваков повідомляв, що група чиновників, на чолі з Протасом, «розробила і впровадила злочинну схему по розкраданню великої суми бюджетних коштів».
«На переведенні в готівку та отриманні першого ж траншу викрадених коштів (400 тис. грн.), учасники афери були затримані», - повідомляв Арсен Аваков.
2 липня Солом'янський райсуд Києва обрав Святославу Протасу запобіжний захід у вигляді сплати понад 413 тис. грн. застави.
8 липня захисники чиновників Державної санітарно-епідеміологічної служби Святослава Протаса і Олександра Чепурного внесли за них застави.
Про викриття схеми систематичного хабарництва топпосадовців Державної прикордонної служби України – заявили антикорупційні органи. >>
Служба безпеки та Національна поліція викрили трьох чоловіків, які здійснили подвійний терористичний акт у Києві 11 грудня. Затримання відбулося по «гарячих слідах» протягом 6 годин після вчинення вибухів. >>
У Дарницькому районі Києва 11 грудня внаслідок двох вибухів загинув нацгвардієць, ще чотири людини поранені, зокрема, військовий Нацгвардії, охоронець майданчика та двоє поліцейських. >>
Детективи НАБУ у середу, 10 грудня, провели обшуки у службових осіб ГУ ДПС у Хмельницькій області та ГУ ДПС у Миколаївській області. Також слідчі дії відбувалися в центральному апараті ДПС. >>
У Києві Шевченківський райсуд змінив запобіжний захід з арешту без права внесення застави на цілодобовий домашній арешт детективу Національного антикорупційного бюро Віктору Гусарову. >>
Служба безпеки, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили злочинну групу, очолювану народною депутаткою України. >>