Прем’єр Канади Джастін Трюдо скуштував «хліб-сіль» і зробив селфі з волонтерами у Мистецькому арсеналі

10:52, 11.07.2016

Джастін Трюдо скуштував українські хліб і сіль.

У неділю ввечері до Києва із кількаденним візитом вперше прибув прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо. В аеропорту його зустрічали за давньою традицією: хлібом і сіллю. Офіційно візит пана Трюдо починається у понеділок. Але вже у неділю прем’єр-міністр Канади неофіційно зустрівся з волонтерами і громадськими активістами України у Мистецькому арсеналі.

 

«Вітаємо прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо в Україні!», – йдеться у повідомленні  МЗС у Twitter.

 

«Теплі привітання в Україні, куди ми прибули і де готові поглиблювати і розширювати відносини між нашими країнами», – написав Джастін Трюдо у своєму Twitter у відповідь.

 

Спілкуючись із волонтерами і громадськими активістами у Мистецькими арсеналі Джастін Трюдо охоче робив із ними селфі.

 

«Джастін Трюдо. Мабуть найбільший друг України», - написав у Facebook відомий волонтер Роман Сініцин і оприлюднив своє селфі з паном Трюдо.

 

 

Джастін Трюдо вирішив завітати до Києва одразу після завершення саміту НАТО у Варшаві. І лише після робочого візиту до України він повернеться до Канади.

 

У понеділок Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо і Президент України Петро Порошенко мають підписати українсько-канадську угоду про вільну торгівлю, яку пан Трюдо вважає пріоритетною.

 

Джастін Трюдо також зустрінеться зі своїм колегою – Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом і головою Верховної Ради Андрієм Парубієм.

 

Пан Трюдо вже заявив про намір встановити тісніші контакти з українським урядом та вказав на «необхідність допомогти українському середньому класу рости та процвітати економічно».

 

«Канада й надалі захищатиме український суверенітет у відповідь на нелегальну анексію Криму Росією та підтримку росіянами бойовиків у Східній Україні, – зауважив пан Трюдо. - Ми будемо продовжувати непохитно стояти разом з Україною, поки ви прикладаєте важливі реформаторські зусилля в країні, включно з посиленням демократії, повагою до верховенства права та стимулювання економічного росту.»