У Конотопі презентували книгу «Василь Різниченко. Нариси з історії Чернігово-Сіверщини»
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
Медаль, яка є одним з експонатів Маріупольського краєзнавчого музею, рашисти використали у своїй брехливій пропаганді. (Фото: Телеграм Андрющенко Time)
Росіяни почали використовувати розграбовані музейні експонати для фейкових новин, повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
Як інформує УМ, про це 30 квітня повідомив Андрющенко у Telegram.
«Сьогодні (30 квітня – УМ.) по російських пабліках масово пішло це фото, як наче "трофей здобутий в бою в українських військових".
Насправді ця медаль є одним з експонатів Маріупольського краєзнавчого музею. Яку було викрадено днями разом з картинами Куїнджі та унікальною бібліотекою», - написав Андрющенко.
Як повідомляла УМ, в Новій Каховці на Херсонщині військові РФ на центральній площі встановили пам'ятник революціонеру, який «живіший всіх живих» - Володимиру Леніну.
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
6 листопада 1994 року в родинному селі гетьмана України Івана Мазепи — Мазепинцях Білоцерківського району на Київщині з моєї ініціативи і під моїм керівництвом >>
Документальна стрічка «Новоприбулі | Newcomers» виходить в Канаді 16 листопада. >>
Третій рік йде кровопролитна війна в центрі Європи, якій експерти дають різні визначення. >>
1 жовтня, коли в Україні відзначали одразу кілька свят — Покрову Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України, День українського козацтва, День ветерана та інші, — було дуже велелюдно у Володарці, що на Київщині. >>
Російські варвари знищують культурну спадщину України, а також вдаються до крадіжок культурних цінностей, які вже з’являються на міжнародному чорному ринку. >>