У Конотопі презентували книгу «Василь Різниченко. Нариси з історії Чернігово-Сіверщини»
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
Палац Топкапи у Стамбулі – одне з найпопулярніших серед туристів місць під час відвідання колишньої столиці Османської імперії.
Українські туристи опинилися на першому місці серед іноземців, які відвідували палац Топкапи в Стамбулі у цьому році.
Як повідомляє Україна молода, такі дані навів керівник музейного комплексу Топкапи Ільхан Коджаман під час спілкування з послом України в Туреччині Андрієм Сибігою.
«Цього року українські туристи на першому місці серед іноземців, які відвідували це унікальне місце – Топкапи. Мені, як Послу, дуже приємно було таке почути. І український турист зараз міцно асоціюється як "культурний" турист», – написав пан Сибіга у соцмережах.
За його словами, на зустрічі йшлося про артефакти з фондів музею, які можуть бути пов’язані з Україною та її історією.
«Наперед не пишемо – проте, підстави для стриманого оптимізму є – віримо, що серед артефактів, позначених як польські та російські, віднайдуться важливі позиції, пов’язані з Україною. Вже зараз зрозуміло, що у сховищах Топкапи є величезна кількість предметів, пов’язаних із Кримом», – написав український дипломат.
Палац Топкапи у Стамбулі – одне з найпопулярніших серед туристів місць під час відвідання колишньої столиці Османської імперії.
Кількість відвідувачів збільшилася в рази після виходу на екрани історичного серіалу «Величне століття», який знімали у приміщеннях та на території музейного палацового комплексу. До пандемії кількість відвідувачів становила щороку 2,4-3 млн осіб на рік.
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
6 листопада 1994 року в родинному селі гетьмана України Івана Мазепи — Мазепинцях Білоцерківського району на Київщині з моєї ініціативи і під моїм керівництвом >>
Москва дуже боялася розголосу про свій страхітливий злочин у 1932—1933 роках — убивство українців голодом. >>
На острові Тайвань люди почали навмисно видаляти собі здорові зуби 4800 років тому. Звичай міг походити з півдня Китаю. Ймовірно, ця практика припинилася лише у XX столітті. >>
На продаж у Парижі виставлять листи та інші речі, які належали президенту Франції 1959–1969 років Шарлю де Голлю.. >>
На сліди, які, за припущеннями вчених, належали представникам доісторичної екосистеми, зокрема рептиліям та земноводним, випадково натрапили мандрівники, які подорожували італійськими Альпами. >>