У Конотопі презентували книгу «Василь Різниченко. Нариси з історії Чернігово-Сіверщини»
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
Спікер Ради Дмитро Разумков і голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко під час візиту до Батурина.
Реконструкція Батуринської фортеці Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця», що у місті Батурин Бахмацького району Чернігівської області, буде завершена в рамках програми президента «Велике будівництво» у наступному, 2021 році.
Як повідомляє «Україна молода», про це йшлося в рамках робочого візиту голови Верховної Ради Дмитра Разумкова до Батурина на минулому тижні.
Зокрема, за словами голови Чернігівської ОДА Андрія Прокопенка, який супроводжував спікера у славетному Батурині, пан Разумков побував у Гетьманській фортеці та в палаці Кирила Розумовського.
«Обговорили питання завершення реконструкції Цитаделі Гетьманської фортеці - проєктно-кошторисна документація та експертиза є. В наступному році це стане одним з об’єктів «Великого будівництва», - повідомив керівник Чернігівщини.
Водночас, Національний заповідник «Гетьманська столиця» також повідомляє, що Дмитро Разумков, Андрій Прокопенко та кілька народних депутатів також поклали квіти до Пам’ятника жертвам Батуринської трагедії 1708 року, вшанувавши їх пам’ять.
Нагадаємо, що масштабна реконструкція унікальної історичної спадщини Батурина була розпочата за часів президентства Віктора Ющенка. У ті роки було проведено більшу частину робіт, а місто Батурин стало цікавим для туристів з усієї України.
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
6 листопада 1994 року в родинному селі гетьмана України Івана Мазепи — Мазепинцях Білоцерківського району на Київщині з моєї ініціативи і під моїм керівництвом >>
Москва дуже боялася розголосу про свій страхітливий злочин у 1932—1933 роках — убивство українців голодом. >>
На острові Тайвань люди почали навмисно видаляти собі здорові зуби 4800 років тому. Звичай міг походити з півдня Китаю. Ймовірно, ця практика припинилася лише у XX столітті. >>
На продаж у Парижі виставлять листи та інші речі, які належали президенту Франції 1959–1969 років Шарлю де Голлю.. >>
На сліди, які, за припущеннями вчених, належали представникам доісторичної екосистеми, зокрема рептиліям та земноводним, випадково натрапили мандрівники, які подорожували італійськими Альпами. >>