В Умані — трохи Таврії: які таємниці є на шляхах Трипільської праматері
Попри війну, подалі від фронту українці намагаються дбати про музеї, парки і культурно-історичні центри. >>
Символіка – брендбук на основі стилізованого зображення козака із гаслом-хештегом #місце_сили.
Черкащина отримала власну символіку – брендбук на основі стилізованого зображення козака із гаслом-хештегом #місце_сили.
Презентація бренду відбулася 31 липня в музейно-етнографічному комплексі “Дикий хутір”, що в селі Мельники, відомому як осередок легендарної “Холодноярської республіки”.
“У складних дебатах та дискусіях всі експерти досягли того результату, який нині презентуємо назагал у місці сили – біля тисячолітнього дуба Залізняка”, – написав у соцмережі голова Черкаської ОДА Роман Бондар.
“Більше 300 років різні імперії намагалися розмити нашу культуру, ідентичність, мову, еліти. Попри все українська нація вистояла і на цьому маємо акцентувати. Не лише вистояла, ми розвиваємося, зберігаємо культуру, зберігаємо українську душу, яка постійно намагається досягти гармонії в усьому. Це прагнення пройшло через століття. І в цьому наша сила!” – зазначив голова ОДА.
“Тепер наше спільне завдання нагадувати світу, що #Черкащина_місце_сили і популяризувати разом наш бренд!” – заявив голова ОДА.
“Черкащина має свій бренд, свою айдентику, свій хештег, а це і своя кольористика, і свій унікальний шрифтець, і символи, знаки, які мене чіпляють, бо я бачу зв’язок… зв’язок поколінь, людей сильної волі, цієї унікальної місцини на Землі…” – прокоментувала директорка Черкаського регіонального агентства розвитку Любов Ропало, виклавши більше ілюстрацій із новою айдентикою області.
Попри війну, подалі від фронту українці намагаються дбати про музеї, парки і культурно-історичні центри. >>
На Черкащині в музеї Богдана Хмельницького національного історико-культурного заповідника «Чигирин» напередодні Великодня відбулося відкриття виставки «Хрести України: Центр». >>
У селі Легедзине на Черкащині відбулося відкриття вхідної групи в тамтешній музей Трипільської культури. >>
У місті на Черкащині, яке все ще має радянську назву Ватутіне, на привокзальній площі нарешті демонтували пам’ятник одіозному радянському генералу Миколі Ватутіну. >>
У новому навчальному році в школах Шевченкового краю ввели новий курс — «Моя Черкащина». >>
У Корсунь-Шевченківському державному історико-культурному заповіднику для відвідувачів відкрили експозицію «Палац Понятовського», де можна ознайомитися з архітектурою цієї пам’ятки ХVIII—XIX століть і творами мистецтва ХVIII—ХХІ століть. >>