Мадяр заочно засуджений у рф за «сприяння тероризму»
У Ростові-на-Дону Південний окружний військовий суд заочно засудив командувача Сил безпілотних систем ЗСУ Роберта (Мадяр) Бровді до 18 років колонії суворого режиму. >>
ТЦК можуть змінити формат роботи через загрозу нових російських ударів.
Територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки доведеться змінювати формат роботи через загрозу нових російських ударів – таку перспективу не виключають у Збройних силах.
Як інформує УМ, про це речник Сухопутних військ ЗСУ Віталій Саранцев розповів у програмі «Говорить Великий Львів».
За словами Саранцева, вже зараз «подекуди доводиться певною мірою змінювати формат надання послуг» у ТЦК та СП. Він наголосив, що це роблять насамперед для того, щоб убезпечити життя й здоров’я персоналу та відвідувачів.
«Можливо, відбудуться заходи якогось розосередження, а деякі послуги будуть надаватись дистанційно. Тобто все робиться для того, щоб максимально спростити й убезпечити процес взаємодії громадян з ТЦК і СП», — припустив речник Сухопутних військ.
Речник також запевнив, що під час повітряних тривог ТЦК не працюють, а весь персонал і відвідувачів переводять у безпечні місця або укриття.
Нагадаємо, 7 липня у Вінницькому обласному ТЦК та СП повідомили, що призупиняють свою діяльність за адресою вул. Данила Галицького, 31. Причина не названа.
У лікарні померла жінка, поранена під час російського удару по ТЦК у Полтаві 3 липня. Таким чином кількість загиблих зросла до трьох.
Як повідомляла УМ, Нові пріоритети рашистів: у Харкові та Запоріжжі дрони атакували ТЦК.
У Ростові-на-Дону Південний окружний військовий суд заочно засудив командувача Сил безпілотних систем ЗСУ Роберта (Мадяр) Бровді до 18 років колонії суворого режиму. >>
Написати цю статтю мене спонукала ініціатива Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти щодо прийому журналістських робіт у рамках конкурсу «Голоси зниклих». >>
Архієпископа Сумського та Охтирського Никодима обрали новим патріархом Української православної церкви Київського патріархату. >>
Дияконом Православної церкви України став військовослужбовець Російського добровольчого корпусу (РДК) і колишній офіцер ФСБ РФ Ілля Богданов. >>
Патріарх Української православної церкви Київського патріархату Філарет (Денисенко) пішов із життя у віці 97 років >>
Поліцейський у Запоріжжі застосував табельну вогнепальну зброю для відбиття нападу. Внаслідок стрілянини загинув чоловік, який виявився військовим, що самовільно залишив військову частину. >>